Neler Yeni

Kuaförlerde egzama nasıl giderilir ?

J0k3rRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Dünya
Merhabalar şimdiden buralarda yeniyim bana yardımcı olursanız sevinirim direk konuya geçeyim
Neredeyse 9 10 aydır hatta neredeyse 1 yıl olacak bayan kuaförlüğüne başladim ama ellerimde egzama olduğunu fark ettim pek takmadım artık kollarıma kadar geldi bu kuruluk kaşıntı aranızda böyle olan varsa yardımcı olursa sevinirim lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Barış
cildiyeciye gozukmende fayda var sicak suya cok maruz kaliyorsan ondan olabilir

J0k3rRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Dünya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cildiyeciye gozukmende fayda var sicak suya cok maruz kaliyorsan ondan olabilir
Reis sıcak su boya acıcı sürekli içerisindeyim cildiyeye gittim bir kortizonlu ilaç verdi ilk başta baya iyiydi işe yaradı ama sonra kullanma süresi bitince daha sürmedim onu sürmemem gerektiği içinde daha kotu oldu

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Cihan Mert Karagöz
Hocam bence meslek size sağlık açısında uygun değil. Başka bir mesleğe yönelin derim. Ayrıca ilaçlar egzamayı tam olarak geçirmiyor daha çok baskılıyor. Bende de yağlı egzama var. Tekirdağ namık kemal araştırmada aclorem ve ketoral vermişlerdi

J0k3rRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Dünya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bence meslek size sağlık açısında uygun değil. Başka bir mesleğe yönelin derim. Ayrıca ilaçlar egzamayı tam olarak geçirmiyor daha çok baskılıyor. Bende de yağlı egzama var. Tekirdağ namık kemal araştırmada aclorem ve ketoral vermişlerdi
Reis bu mesleği yapmak zorunda olduğum için yapıyorum neredeyse 3 sene olacak artık ustayım bu saatten sonra başka mesleklerde çıraklıkta yapamam birde ketoral saçtaki egzamaya iyi geliyor diye biliyorum

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Cihan Mert Karagöz
Reis bu mesleği yapmak zorunda olduğum için yapıyorum neredeyse 3 sene olacak artık ustayım bu saatten sonra başka mesleklerde çıraklıkta yapamam birde ketoral saçtaki egzamaya iyi geliyor diye biliyorum
Ben şampuan olarak loprox kullanıyorum

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
İbrahim
benim saçımda kepeklenmeler ve egzama oluyordu ketoral işe yarıyor. Ama kullanmayı bırakınca yine başlıyor

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Hocam soğuk su ile yıkanmak ve parmak uçları tırnak ile değil parmağın başı ile yıkamak benim saçıma baya iyi geldi bir de yıkar yıkamaz kurgulamak ta çok önemli ama ellerde egzama nasıl olur bilmiyorum cildiyeye görünmek mantıklı

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Muhammet Çağrı
soğuk su + nemlendirici.

Top Bottom