Neler Yeni

Kredi Kartı Tavsiyesi

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ali
Yıllardır enpara kullanıyorum fakat artık faizssiz taksitlendirme gibi avantajlar yok maalesef, var mı kulllanıp memnun kaldığınız kredi kartı? Taksitlendirme genel olarak yasa gereği de kalkmış olabilir net emin değilim süreçten.

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
762
İsim
Mesut hamamcı
hepsiburadadan yapı kredi world card a başvuru hepsiburada nın kendi kartı baya avantajlı

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Yıllardır enpara kullanıyorum fakat artık faizssiz taksitlendirme gibi avantajlar yok maalesef, var mı kulllanıp memnun kaldığınız kredi kartı? Taksitlendirme genel olarak yasa gereği de kalkmış olabilir net emin değilim süreçten.
Faizsiz taksit ordada mi kalktı

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Taksim Delisi Cenk
İş bankasi maximum kullanıyorum
En çok pazarama ve amazonda vadesiz taksit var

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Çağatay
Taksitlendirmeler başta yasalar ve enflasyon yüzünden tüm bankalarda kısıtlandı. Enparayı değiştirmeni tavsiye etmem. Ben 4 banka kullanıyorum yine en iyisi enpara bana göre (akbank,garanti,iş bankası,enpara). Kolay kolay vade farksız 3 taksit üzeri hiç bir bankada kalmadı. 3 taksite bile yerel sitelerde vade farkı koyuyorlar. Amazonda genel olarak 3 taksit imkanı var o da hemen hemen her bankaya.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Berat Tekin
Taksitlendirmeler başta yasalar ve enflasyon yüzünden tüm bankalarda kısıtlandı. Enparayı değiştirmeni tavsiye etmem. Ben 4 banka kullanıyorum yine en iyisi enpara bana göre (akbank,garanti,iş bankası,enpara). Kolay kolay vade farksız 3 taksit üzeri hiç bir bankada kalmadı. 3 taksite bile yerel sitelerde vade farkı koyuyorlar. Amazonda genel olarak 3 taksit imkanı var o da hemen hemen her bankaya.
Kuveyt Türkde vardı 500 TL - 15 k arası vadesiz 5 taksiye kadar yapabiliyordunuz ama kalktı çok üzdü beni bee baya iş görecek bişeydi

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hepsiburadadan yapı kredi world card a başvuru hepsiburada nın kendi kartı baya avantajlı
660 TL yıllık ücreti varmış, fakat yine de vade farkı tutarı bunu 17 kere falan amorti edebiliyor sanırım, başvurdum karta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En parada hala taksit var limiti 15 bine çıkartıldı her 5 bin TL ye 1 hak olarak devam ediyor
Sigorta, vergi gibi kısıtlı sektörlerde harcama yapılabiliniyor sadece, bunun dışında hiçbir elektronik, mobilya gibi alışverişe taksitlendirme yapılamıyor

Vatan ve amazon'dan alışveriş yapıyorum onlarda da kalkarsa naneyi yedik zaten

Kuveyt Türkde vardı 500 TL - 15 k arası vadesiz 5 taksiye kadar yapabiliyordunuz ama kalktı çok üzdü beni bee baya iş görecek bişeydi
Burada da kalktıysa tamamen yasa gereği o halde, mecburen enpara devam edeceğim, yukarıda arkadaşın belirttiği hepsiburada imkanını da kullanabilirim.

YazılımKafa

80+ Silver
Akbank ve iş bankası iyi

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Vakıfbank Like Kart kullanıyorum. Elektronik ve sağlık harcamalarında faizsiz 3 takside kadar yapıyor. Ben tek çekim yapıp daha sonra üçe bölüyordum.

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ali

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hala bu imkan var mı peki?

Hangi açıdan iyi, ne tür artıları var
Onu arayıp sorman lazım. Sadece Like kart için mi geçerli yoksa standart Vakıfbank kartlarında oluyor mu bilmiyorum. Bana bu kartı 2014 yılında vermişlerdi çünkü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,937
Üyeler
141,366
Son üye
Recep19o3