Neler Yeni

insanlarla konuşurken zorlanıyorum ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cevahir
İyi akşamlar 19 yaşında bir erkeğim insanlarla konuşurken sesim az çıkıyor ve tutuklu kalma ve bir kaç saniye duraklama oluyor mesela 3 gündür minibüse biniyorum minibüsçüye para uzatırken gideceğim yeri ve öğrenci olduğumu söylemem lazım ama söylerken zorlanıyorum sonra telefonda biriyle konuşurken doğru düzgün konuşamıyorum. Ne yapmalıyım?

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Berat fatih
diksiyonunu egit özgüvenini tazele atıyorum omegle gir insanlara konuşamaya çalış

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Musab
Steam
mfimmel
İyi akşamlar 19 yaşında bir erkeğim insanlarla konuşurken sesim az çıkıyor ve tutuklu kalma ve bir kaç saniye duraklama oluyor mesela 3 gündür minibüse biniyorum minibüsçüye para uzatırken gideceğim yeri ve öğrenci olduğumu söylemem lazım ama söylerken zorlanıyorum sonra telefonda biriyle konuşurken doğru düzgün konuşamıyorum. Ne yapmalıyım?
Genel olarak asosyal bi yapıdaysan üni yaşındasın ünide sosyalleşerek halledersin. Gitmiyorsanda çevre edinmen lazım dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Cevahir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diksiyonunu egit özgüvenini tazele atıyorum omegle gir insanlara konuşamaya çalış
Omegle kullanmıyorum daha doğrusu hiç sosyal medya kullanmıyorum bu yıl yks sınav senem sıkıders çalışıyorum haftada 6 gün dershaneye gidiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genel olarak asosyal bi yapıdaysan üni yaşındasın ünide sosyalleşerek halledersin. Gitmiyorsanda çevre edinmen lazım dostum.
Çevre yok

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,649
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
hocam sürekli aynı konuları niye açıyorsun? önce açtığın konulara yazılan mesajları incele, bir cevap ver.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
İsmi ismi.
Hocam youtube üzerinde nadide diksiyon kanallarımız var, onlardan eğitim dinleyebilirsiniz. Çevren yoksa edin, futbolla ilgiliysen halı saha ortamından gayet iyi çevre edinebilirsin. Mesela bir kursa git orada arkadaşların olur mesela.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,378
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
Gerçekte yaşanmayan kurgu senaryo yazmaktan Tarık hocanın mental sağlık

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Muhammet Çağrı
konuşmayarak.

MythPhantom

80+ Bronze
Omegle de İnsanlarla Konuşmaya çalışın zamanla duzeltirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,016
Üyeler
141,382
Son üye
mauroicardi10
Top Bottom