Neler Yeni

Monster Tulpar Alınır mı ?

AdnanE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adnan Ekinci
Merhabalar, çok düşünüp arada kalıyorum. Monster laptopların şanını biliyorum çok sıkıntıları var ancak beni çok etkiliyor klasik bir hayal benim için. bütçem 25-30 k maalesef. Siz olsanız bu bu ürünü önerir misiniz yoksa bekleyip para biriktirmeye çalışmak mı daha mantıklı. Lütfen direkt kötülemeden açıklama yapın, malesef monster tam bir şans ya çok iyi ya çok kötü. Ürün budur

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Eren
Merhabalar, çok düşünüp arada kalıyorum. Monster laptopların şanını biliyorum çok sıkıntıları var ancak beni çok etkiliyor klasik bir hayal benim için. bütçem 25-30 k maalesef. Siz olsanız bu bu ürünü önerir misiniz yoksa bekleyip para biriktirmeye çalışmak mı daha mantıklı. Lütfen direkt kötülemeden açıklama yapın, malesef monster tam bir şans ya çok iyi ya çok kötü. Ürün budur

Monster tulpar t7 v20.6.2 kullanıcısıyım gayet memnun kaldım ben fakat nakit ihtiyacından dolayı satıyorum bir sıkıntısı olduğundan değil

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ahmet Melih Alemdar

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ertuğrul Bolat
Monster alırsan termal macununu kaliteli bir macunla mutlaka değiş,farkı göreceksin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Bekir Emir

Kağıt üzerinde her ne kadar iyi dursa da pek çok kişide sorun çıkartan bir laptoptur ha çıkartmayan gayet iyi kullanan denk gelen var mıdır elbet olur ama benim hiç sıcak bakmadığım bir markadır. Farklı modellere yönelirdim. Eğer ki illa da monster alacaksan tabii ki alırsın. 4060lı başka model önereyim desem 30k üstüne direk çıkman gerekiyor. Ben olsam bu modellere bakardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Eren
Kağıt üzerinde her ne kadar iyi dursa da pek çok kişide sorun çıkartan bir laptoptur ha çıkartmayan gayet iyi kullanan denk gelen var mıdır elbet olur ama benim hiç sıcak bakmadığım bir markadır. Farklı modellere yönelirdim. Eğer ki illa da monster alacaksan tabii ki alırsın. 4060lı başka model önereyim desem 30k üstüne direk çıkman gerekiyor. Ben olsam bu modellere bakardım
Hiçbir sorun yaşamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AdnanE alıyor musun

@AdnanE cevap yazar mısın beğenmek yerine

AdnanE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Adnan Ekinci
yardımlarınız için teşekkür ederim, 4050 de işimi görüyor aslında sadece gözüm korktu biraz 4050 kötü diyen çok fazla, https://www.amazon.com.tr/Acer-AN51...cd6-a0b3-9d839533b43c&pd_rd_i=B0C85X799P&th=1 bunu buldum eğer bütçemi zorlayabilirsem buna bakabilirim, 8gb rami sonradan eklerim

Hiçbir sorun yaşamadım

@AdnanE alıyor musun

@AdnanE cevap yazar mısın be
Hiçbir sorun yaşamadım

@AdnanE alıyor musun

@AdnanE cevap yazar mısın beğenmek yerine
yazıyorum kanka bir dakika :D telefondna bakıyordum pcye geçtim

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Kadir

merhaba dostum öncellikle 30 bin bu laptopa çok gibi masaüstü daha iyi bir şey alırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,653
Üyeler
141,469
Son üye
k101
Top Bottom