Neler Yeni

Yardım Hp omen i5 13500hx rtx4060 alınır mı alınmaz ise hangi laptopu almalıyım

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
G15 serisi ile G16 serisi göünüşü aynı ama özellikleri donanımı farklı. Karıştırmayın ve her konu açana inanmayın kusursuz cihaz diye bir şey yok bende g15 de var i5-13450hx li 3050 li ocli kullanıyorum çok boş konuşuyoır cahil insanlar.
hocam kaç kişi var orda neresi cahil adamların? orda gördüğüm adamlar çok bilgili insanlar birkaçı boş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

driver sorunu da var kesinlikle uzak durun başka laptoplara yönelmenizi tavsiye ederim HP ninde arda kalır yanı yok OMEN Gaming Hub da oyunlarla çakışıp duruyor.

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
Teşekkürler

hocam kaç kişi var orda neresi cahil adamların? orda gördüğüm adamlar çok bilgili insanlar birkaçı boş.

driver sorunu da var kesinlikle uzak durun başka laptoplara yönelmenizi tavsiye ederim HP ninde arda kalır yanı yok OMEN Gaming Hub da oyunlarla çakışıp duruyor.
Omenin mi driver sorunu var hocam?

omene bu para verilmez victus al mis gibi
Hocam victus serisi omenin bir alt serisi ce bildiğim kadarıyla 2. Bir m2 ssd slotu yok victuslarda ben kasasını vs beğendiğim için rtx 4060 lı omeni aldım keşke işlemcisi i5 13500hx olacağına i7 nin 13. Nesil bir hx işlemcisi oldaydı daha çok sevinirdim ama olsun i5 13500hx de güzel

Son düzenleme:

Farex

80+ Silver
Teşekkürler

Hocam victus serisi omenin bir alt serisi ce bildiğim kadarıyla 2. Bir m2 ssd slotu yok victuslarda ben kasasını vs beğendiğim için rtx 4060 lı omeni aldım keşke işlemcisi i5 13500hx olacağına i7 nin 13. Nesil bir hx işlemcisi oldaydı daha çok sevinirdim ama olsun i5 13500hx de güzel
Victus alınmaz zaten ben aldım ertesi gün iade ettim mecburen çok kalitesiz.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Teşekkürler

Omen in control centeri çakışıyor Dell de de benzeri var ama direkt windows ile çakışıyor.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Ahmet Yıldırım
omene bu para verilmez victus al mis gibi
Omen hp'nin premium ürünü değil mi niye alınmaz diyorsun? Victus Omen serisinin altında

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Control centerde bir aksaklık göremedim ne gibi bir çakışmadan bahsediyorsun? 🙂
Fivem gibi oyunlarda omen gaming hub çakışıyor git oyna fivem hata verecektir technopata gir bende çözümünü bulmuştum zaten.

Mr.Berlin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke
Fivem gibi oyunlarda omen gaming hub çakışıyor git oyna fivem hata verecektir technopata gir bende çözümünü bulmuştum zaten.
Hocam oynayacağım zaman bakarım sizde hiç omen gaming hub widgetler kısmında gpu sıcaklığı göstermemezlik yaptı mı?

Eğer

Eğer çakışma yaşarsam nasıl çözebilirim

Son düzenleme:

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam oynayacağım zaman bakarım sizde hiç omen gaming hub widgetler kısmında gpu sıcaklığı göstermemezlik yaptı mı?

Eğer çakışma yaşarsam nasıl çözebilirim
kolay hata verdiren uygulamayı sileceğiz içinden şuana kadar sadece fivem da yaşadım.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
Control centerde bir aksaklık göremedim ne gibi bir çakışmadan bahsediyorsun? 🙂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular