Neler Yeni

Yardım SADECE İSİM VE YAŞIMIZI SÖYLERSEK HERŞEYİMİZİ BULURLARMI

Hanaz

80+ Gold

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yakoli
Evet soy isim verdiysen bulurlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve şehrin de ismin ali yıldız gibi popüler isimlerdense takma
soyisim vermedim kendisi söyledi ve yanlış söyledi dediğim gibi sadece tık diye şehrimi bildi

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yakoli
olayı anlatsana nasıl gelişti korkmana gerek yok bu arada bişi yapamazlar
ya knk ben craftrise oynuyom tamam mı ordada bi tane sunucuya katıldım güvenilir sunucu ordada katılırken ismini yaşını söylüyon bugunde bi kızla konuuyodum normal olarak sonra dedi .. sınıf mısın bende evet dedim ama o sınıfta değildim sonra nerde yaşıyon dedi söylemem dedim direkt tık diye söyledi panelden baktım dedi bende oo felan yazdım sonra adımı söyleyim soyadımı yanlış söyledi yaşımıda yanlış bildiği için .. yaşında dedi anne adı dedi burda söylemem dedi ondan sonra yine aynı şekilde sohbet ettik sunucu sohbetinde. + olarak şunu söyleyim sana adım doğru yaşım yanlış ve soyadımıda yanlış söyledi yaşımıda yanlış biliyo ama yanlış yaşı söyledi yani sadece tırstığım yer sadece şehiri tekte bildi ondan dolayı hocam

Hanaz

80+ Gold
ya knk ben craftrise oynuyom tamam mı ordada bi tane sunucuya katıldım güvenilir sunucu ordada katılırken ismini yaşını söylüyon bugunde bi kızla konuuyodum normal olarak sonra dedi .. sınıf mısın bende evet dedim ama o sınıfta değildim sonra nerde yaşıyon dedi söylemem dedim direkt tık diye söyledi panelden baktım dedi bende oo felan yazdım sonra adımı söyleyim soyadımı yanlış söyledi yaşımıda yanlış bildiği için .. yaşında dedi anne adı dedi burda söylemem dedi ondan sonra yine aynı şekilde sohbet ettik sunucu sohbetinde. + olarak şunu söyleyim sana adım doğru yaşım yanlış ve soyadımıda yanlış söyledi yaşımıda yanlış biliyo ama yanlış yaşı söyledi yani sadece tırstığım yer sadece şehiri tekte bildi ondan dolayı hocam
o kız değildir okadarını söylim + şehrini bilmesi normal zaten adın hariç bişi bilmiyor

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yakoli
o kız değildir okadarını söylim + şehrini bilmesi normal zaten adın hariç bişi bilmiyor
ya knk şöyle diyim 3 büyük şehirden birinde yaşıyom nasıl direkt bildi + olarak yaşımı büyük gösterdim soyadımı bulumaz diye düşünüyom

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yakoli

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
yakoli

Ilive4you

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kermit El-Memati
soyadımıda söyle tam olsun
"merhabağ aşkooğ 💅 SeN BuRda OtUrUyOn aDıN bU DoĞumTArİhİn buuUĞ" diyen biri sana hiçbir şey yapamaz. Yani en fazla ne olur ki? Engel atıp öylesi hayatsız veletlerden kurtulabilirsin.. hee telefon numarası öğrenip de hiçbir şey yapamazlar. Madem numaranı biliyorlar söyle faturanı ödesinler : )

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,199
İsim
Furkan ŞENGÜL
Hocam sadece ismimi ve yaşımı biliyo yinede bulurmu + olarak ismimi yanlış bildiğini düşünüyorum bana yazdığında sadece şehiri doğru bildi soyadımı felan yanlış yazdı yaşımı yanlış bildiği için heralde başka birini buldu ama benim bildiğim bulmak için 3 4 tane gerekmiyormu isim soyisim kaç yaşında oldğı bide şehri
Olmaz bisey bulamaz bulsada Bi bok yapamaz

Top Bottom