Neler Yeni

yurt dışı iphone 15 almalı mıyım?

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Muhammet Yazıcı
merhabalar şu an iphone 11 kullanıyorum yazın çalışmayı düşünüyorum, hatta çalışacağım 60000 TL gibi bir birikimim olacak yurt dışı iphone 15 düşündüm pro'suda olabilir sizce ne yapmalıyım bilgisayarda toplayacağım tek düşündüğüm şey telefonu alırsam bilgisayara para yetecek mi , önerilerinizi bekliyorum

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
merhabalar şu an iphone 11 kullanıyorum yazın çalışmayı düşünüyorum, hatta çalışacağım 60000 TL gibi bir birikimim olacak yurt dışı iphone 15 düşündüm pro'suda olabilir sizce ne yapmalıyım bilgisayarda toplayacağım tek düşündüğüm şey telefonu alırsam bilgisayara para yetecek mi , önerilerinizi bekliyorum
11i sat üstüne 10 bin kadar koyup temiz TR 13 al bence. Yurtdışı 15 alsan iPhone 11i de satamayacaksın çift cihaz gerekeceği için. Masraflı olacak haliyle.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Muhammet Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11i sat üstüne 10 bin kadar koyup temiz TR 13 al bence. Yurtdışı 15 alsan iPhone 11i de satamayacaksın çift cihaz gerekeceği için. Masraflı olacak haliyle.
İphone 11 ile kullanirim diye dusundum hocam ama 15’i son seri olarak oldugu icin istiyorum yoksa 15’den altında gözüm yok , diğer yandan bilgisayar acaba ne kadar tutar onu bilemiyorum

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Emirhan Acar
o kadar para verip kullanamadıktan sonra bir anlamı yok yurt içi 13 almanı tavsiye ederim bende iphone istiyorsan veya 2. el 15-14 bakılabilir

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Muhammet Yazıcı
o kadar para verip kullanamadıktan sonra bir anlamı yok yurt içi 13 almanı tavsiye ederim bende iphone istiyorsan veya 2. el 15-14 bakılabilir
Ya da şöyle yapayim en iyisi telefondan memnunum zaten 30-35 bine bilgisayar alayim geri kalanı yatirim 😃

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Talha Açıkgöz
30 k kayıt ücreti var hocam telefon pahalıya geliyor yurt dışından alınmaz

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Muhammet Yazıcı
Ya da şöyle yapayim en iyisi telefondan memnunum zaten 30-35 bine bilgisayar alayim geri kalanı yatirim 😃
Hocam ek soru soracağım sizlere sizce 11’i ne zaman satmalıyım yeni telefon için
İş görsün yeter dersen 30K ya da çıkar (her şey dahil) ama cidden iyi olsun diyorsan bi 50K vermek lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

30 k kayıt ücreti var hocam telefon pahalıya geliyor yurt dışından alınmaz
Kayıt etmeyecektim hocam 11 ile beraber kullanıcam

Markuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Elif Başer
25 civarına YD sıfır i15'ler var al kullanırsın 11 ile beraber bence de. Ben de aynısını yapacağım.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Emre Turan
zaten 11 in varken yd alıp kullanmak çok mantıklı zaten 8 ay tek kullanıyosrun 4 ay da 2 telefon kullanılır zor bir şey değil insanlar çok zor imkansız 2 telefonu nasıl tasırım onla mı uğraşıcam diye düşünüyor değişik düşünceler ki bu sana sürekli güncel telefonu kullanabilme özgürlüğü de sunacak kalanı da pc ye ayırırsın terto ben de 16 serisi cıkınca pro yd alıp kullanmayı düşünüyorum gayet mantıklı geliyor

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Muhammet Yazıcı
25 civarına YD sıfır i15'ler var al kullanırsın 11 ile beraber bence de. Ben de aynısını yapacağım.
sence pro mu hocam yoksa düz mü?
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten 11 in varken yd alıp kullanmak çok mantıklı zaten 8 ay tek kullanıyosrun 4 ay da 2 telefon kullanılır zor bir şey değil insanlar çok zor imkansız 2 telefonu nasıl tasırım onla mı uğraşıcam diye düşünüyor değişik düşünceler ki bu sana sürekli güncel telefonu kullanabilme özgürlüğü de sunacak kalanı da pc ye ayırırsın terto ben de 16 serisi cıkınca pro yd alıp kullanmayı düşünüyorum gayet mantıklı geliyor
hocam o süre 180+180 olmuştu noldu

Top Bottom