Neler Yeni

Çözüldü✓ PC için ses sistemi

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Bütçe
2000
Merhaba çok yüksek ses veren bir cihaz olmasına gerek yok ama aradım şey net sesi boğuk şekilde vermesin kaliteli bir cihaz önerir misiniz?
1000TL bütçem var ama çok kaliteli 1500 e felan varsa onuda önerebilirsiniz yani gerçekten kaliteli ürün varsa birazdaha bütçemi aşabilirim
(Lütfen bildiniz ve ses sistemine hakim olanlar öneri yapsın)

Son düzenleme:

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhaba çok yüksek ses veren bir cihaz olmasına gerek yok ama aradım şey net sesi boğuk şekilde vermesin kaliteli bir cihaz önerir misiniz?
1000TL bütçem var ama çok kaliteli 1500 e felan varsa onuda önerebilirsiniz yani gerçekten kaliteli ürün varsa birazdaha bütçemi aşabilirim
(Lütfen bildiniz ve ses sistemine hakim olanlar öneri yapsın)
Şu olabilir arkadaşım da kullanıyor bass tiz fena değil. Hem 3.5 mm jak girişli hem de bluetooth destekli bir araştırın
Logitech in de var o biraz pahalı

Ben de Creative in 2+1 ses sistemi var 2008 den beri kullanıyorum değiştirmek nasip olmadı :)

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu olabilir arkadaşım da kullanıyor bass tiz fena değil. Hem 3.5 mm jak girişli hem de bluetooth destekli bir araştırın
Logitech in de var o biraz pahalı

Ben de Creative in 2+1 ses sistemi var 2008 den beri kullanıyorum değiştirmek nasip olmadı :)
bunları araştırdımda bana yetersiz kalıyor yani 2000 çıkarırım bütçemidde farklı altarnetifler bakıyorum

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlerde almak isteyen ve bu konuya denk gelen için yazıyorum
Samsung HW-C400 Soundbar aldım ve çok memnunum kaldım yazıyı yazdım tarihte vatandan mağzadan 2300tl +300tl 5YIL uzatılmış garanti

Top Bottom