Neler Yeni

🔥İndirim Msı mag b650 tomahawk 7100 tl kaçırma

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Ertuğrul

bu var alternatif uygun fiyata x670
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartlarda ilk açılış yapışkanından olmuyor
yapışkan önemli degil direk macun bulaşmış şekilde gidenler var.

TAM35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kadir önal
Reisler selamın aleyküm bir kaç soru sorucam bilgisayar bileşenleri hakkında yardımcı olabilirmisin

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Birkan Öztürk
Bu ürün 9000 TL iken sırf anakart pahallı diye 2. el DDR4 sistem topladım. Şimdi anakart ram ve işlemciyi adım adım alıp bendeki parçaları satacağım en azından 5-6 yıl kafam rahat olur.

Bu fiyat kaçmaz beyler ben 2 ay önce aldım 7.500 hb dadan, bunu aldıktan sonra msi 20 dolar da steam kodu veriyor geliyor sana 6.500e yapıştır
Nasıl alıyoruz hocam 20 dolarlık kuponu?

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
MUSA
Bu ürün 9000 TL iken sırf anakart pahallı diye 2. el DDR4 sistem topladım. Şimdi anakart ram ve işlemciyi adım adım alıp bendeki parçaları satacağım en azından 5-6 yıl kafam rahat olur.

Nasıl alıyoruz hocam 20 dolarlık kuponu?
Bu kampanya sayfası ürünü nerden aldıysan oraya bi yorum yapman lazım adın vs gözüksün sonra da kayıt olup yorum yaptığın ürünün linkini msi a yolluyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Yurtseven
2 ay önce 8300 e almıştım, o zaman da steam çeki veriyordu, ses çipi benzerlerinden biraz daha iyi ayrıca wi-fi 6e destekliyor düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
eyyüb
6800 TL vatandan almıştım ama bir tek sorunu geç açılıyor onu memory restore açıp çözüyorsun.

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
Bu kartı 1 seneden fazladır kullanıyorum ve stabilite olarak hiç memnun değilim. Daha önce msı nin birçok kartını kullandım sıkıntı yaşamadım ama bu kart beş para etmez. Kartı ilk aldığımda da indirimdeydi, aldığımdan beri habire indirime giriyor. Bir ürün sık sık indirime giriyorsa bilin ki o ürün alınmaz.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,817
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
A620 kullanıyorum geçmeye değer mi sizce işlemci ryzen 5 7500f
Oyuncu ve ev kullanıcısı için üst seviye anakartın önemi yok daha doğrusu f/p açısından karsız. Anakartın sağlamış olduğu özelliklerin kaçını kullanacaksın belki 100/20 bile kullanmicaksın.

galeyanageldim

80+ Bronze
Bu kartı 1 seneden fazladır kullanıyorum ve stabilite olarak hiç memnun değilim. Daha önce msı nin birçok kartını kullandım sıkıntı yaşamadım ama bu kart beş para etmez. Kartı ilk aldığımda da indirimdeydi, aldığımdan beri habire indirime giriyor. Bir ürün sık sık indirime giriyorsa bilin ki o ürün alınmaz.
Ne gibi sorunla karşılaşıyosun

ruaF1912

80+ Bronze
8
Ne gibi sıkıntılar yaşadınız ? Aynı anakart var elimde, yardımcı olmak isterim

tahsin053

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
gökhan tahsin
8

Ne gibi sıkıntılar yaşadınız ? Aynı anakart var elimde, yardımcı olmak isterim
Msı Center yazılımı rezalet. Arada kendi kendine ayar bozuyor. Bir ara wifi durduk yere kayboldu. Driver zannettim ondan değilmiş. Yabancı forumlardan araştırdım statik elektrikten oluyormuş. Psunun fişini çekip kasanın powerına basıp statik elektriği boşaltınca wi fi geri geliyor. Bunu birkaç kez yaptı. Bir kez de kendi kendine firmware sildi (led kontrol fw).Son zamanlarda da ses sorunu yaşıyorum, ses çok tiz ve düşük çıkmaya başladı. Driverı kaldırınca normale dönüyor ama msı yazılımına entegre çalışan realtek ses ayar uygulaması yok oluyor. Hiç bir ayar yapamadığım için ses ham haliyle çıkıyor. Driverı kurduğumda uygulama geri geliyor ama düşük ve tiz ses olayı devam ediyor. Şimdi de uygulamadaki eq dahil hiç bir ayar çalışmamaya başladı. Bir türlü düzeltemedim kafam bozuldu gittim başka marka anakart aldım müsait zamanda söküp değiştirecem. Hadi wi fi neyse nadir olan bişey hemen düzeliyor ama yazılım sorunu bıktırdı.

Ne gibi sorunla karşılaşıyosun
Açıklamada bahsettiğim sorunları yaşıyorum.

Son düzenleme:
Top Bottom