Neler Yeni

DMS XXXL 12 litre sıcak hava fritözü 1782 TL

Shyren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ege Susam
5500 e çıktığını hatırlıyorum amazonda yine inecek kaçışı yok ama al satçılar için geçici güzel bir fırsat

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Serkan Coşkun
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Merhaba,Bir satıcıdan 3000 TL ye anlaştık gibi gözüküyor Sıfır kapalı kutu 3000 tl ye normalmidir? bana kalitesine göre iyi geldi fiyat ama size sormak istedim. Arkadaşım onvo aldı buna benzer bir model 3.kullanımdan sonra iade etmek istedi kabul etmediler plastik kalitesi rezalet yemeklere plastik kokusu siniyor. Onvo kiwi sinbo zaten vasat ürünlere imza atıyorlar. Ama bu ürünün yorumlarına baktığımda neredeyse herkes çok beğenmiş onun için soruyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.

hamonbru

80+
Merhaba,Bir satıcıdan 3000 TL ye anlaştık gibi gözüküyor Sıfır kapalı kutu 3000 TL ye normalmidir? bana kalitesine göre iyi geldi fiyat ama size sormak istedim. Arkadaşım onvo aldı buna benzer bir model 3.kullanımdan sonra iade etmek istedi kabul etmediler plastik kalitesi rezalet yemeklere plastik kokusu siniyor. Onvo kiwi sinbo zaten vasat ürünlere imza atıyorlar. Ama bu ürünün yorumlarına baktığımda neredeyse herkes çok beğenmiş onun için soruyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
Alsatçılara haram para yedirme git şerefinle markette sitelerde satılan modellerden birini al :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Serkan Coşkun
Hocam iyi diyorsunuz da sitelerde onvo kiwi sinbo gibi markalar var o markalarında her ürünleri alt kalite oluyor dedim ya size onvo alan arkadaşım bin pişman diye bunun ayarında gourmetmaxx diye bir ürün var o üründe fazla yüksek tek bu marka kalıyor böyle 12 litre kalitesi ve pişirmesi güzel olan model var ise bunun ayarında tavsiye beklerim.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
869
İsim
Taksim Delisi Cenk
Merhaba,Bir satıcıdan 3000 TL ye anlaştık gibi gözüküyor Sıfır kapalı kutu 3000 TL ye normalmidir? bana kalitesine göre iyi geldi fiyat ama size sormak istedim. Arkadaşım onvo aldı buna benzer bir model 3.kullanımdan sonra iade etmek istedi kabul etmediler plastik kalitesi rezalet yemeklere plastik kokusu siniyor. Onvo kiwi sinbo zaten vasat ürünlere imza atıyorlar. Ama bu ürünün yorumlarına baktığımda neredeyse herkes çok beğenmiş onun için soruyorum bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.
ekim ayındaki postu hortlatacağına,uygun konuyla sorunu sorsan olmaz mı ?? Forum kullanmayı ne zaman öğreneceksiniz acaba ?

DonanımFikir

Medeniyet Dediğin Tek Dişi Kalmış Canavar
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,685
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Hocam iyi diyorsunuz da sitelerde onvo kiwi sinbo gibi markalar var o markalarında her ürünleri alt kalite oluyor dedim ya size onvo alan arkadaşım bin pişman diye bunun ayarında gourmetmaxx diye bir ürün var o üründe fazla yüksek tek bu marka kalıyor böyle 12 litre kalitesi ve pişirmesi güzel olan model var ise bunun ayarında tavsiye beklerim.
Dms airfyer önermem , 1800 küsürken iyi ama çok da fazlası etmez.
Malzeme kalitesi kötü , pişirme vb. iyi ama daha az litre için çok daha iyi alternatifler var airfyerler içinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Serkan Coşkun
ekim ayındaki postu hortlatacağına,uygun konuyla sorunu sorsan olmaz mı ?? Forum kullanmayı ne zaman öğreneceksiniz acaba ?
Burada kullananlar olduğu için buraya açtım direk cevap verilebilsin diye ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malzeme kalitesi kötü , pişirme vb. iyi ama daha az litre için çok daha iyi alternatifler var airfyerler içinde.
Teşekkür ederim

Bence eder. 1 senedir hergün kullanıyorum. o kadar rahatlık sağlıyor ki, mangal sevdamı bu makineyle gideriyorum.

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Axl Rose
Bence eder. 1 senedir hergün kullanıyorum. o kadar rahatlık sağlıyor ki, mangal sevdamı bu makineyle gideriyorum.
Katılıyorum. Anneme ve eşime birer tane almıştım ikisi de çok memnun. Malzeme kalitesi de gayet güzel, herhangi bir şekilde plastik kokusu gibi bir sorun asla yaşamadık. Hatta babamların üst katında barbekü var ve bu cihazın pratikliği ve lezzeti sebebiyle barbeküyle kimse uğraşmıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35
Top Bottom