Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 5497 TL (Sepette: 5197 TL) 4K IPS 60HZ FreeSync Samsung Monitör (Satıcı: Teknosa)

ACGG

80+
Yeni çıkan oyunları 4k en yüksek ayarlarda 60+ fps oynayacak kadar güçlü ekran kartına sahip biri monitöre çok daha fazla para verir zaten. Hikayeli oyun oynayanlar için gayet iyi bu model.

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Ufuk Bircan Özkan
Ben monitörü alıp kullanıcam demedim. Arkadaşın yazdığına göre eleştiri yaptım. Film dışı 60 hz bir işe yaramaz. Fiyat ucuz olsada hz çöp. Boşuna olay çıkartmayın
Bilgisayarın sadece oyun ve film amacıyla kullanıldığını düşünen biri olmanıza rağmen şahane bir indirim paylaşan kişinin başlığında ürüne "çöp" diyerek olay çıkaran sizsiniz ama neyse, uzatmayacağım. Üründen anlayan kimse bir başkasının çöp demesiyle vazgeçmeyecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni çıkan oyunları 4k en yüksek ayarlarda 60+ fps oynayacak kadar güçlü ekran kartına sahip biri monitöre çok daha fazla para verir zaten. Hikayeli oyun oynayanlar için gayet iyi bu model.
Rekabetçi oyunlar dışında yüksek FPS'e gerek yok ki hem. Hikayesinden stratejisine yüksek FPS gerektirmeyen onlarca tür var ama sırf kağıt üzerindeki bilgilere göre çöp diyenler çıkıyor işte :)

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Hasan Doruk
Ben monitörü alıp kullanıcam demedim. Arkadaşın yazdığına göre eleştiri yaptım. Film dışı 60 hz bir işe yaramaz. Fiyat ucuz olsada hz çöp. Boşuna olay çıkartmayın
Dostum yorumuma kahkaha attım, monitör 4k farkındasın demi. Rekabetçi oyunlar dışında her işine yarar. Cam gibi görüntüsü var. Herkes valorantta adam vurmakla meşgul değil

Griffith

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Cem Temeltaş
Çok güzel ürün. Satıcı Teknosa olmasa alınır.

Onun dışında keşke kasaplar arada kendileri de et yese de kognitif fonksiyonları gerilemese.

Robius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Okatalı
60HZ nedir :D film dizi izleyecekler alsın oyun için boşa masraf
Hayat sadece oyundan ibaret değil. Bilgisayar ve monitörler de sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bu forumu takip eden video editing veya fotoğrafçılıkla ilgilenen, grafik tasarımı, mimarlık gibi işlerle uğraşan arkadaşlar var. Bu nedenle kısıtlı bütçe için bence çok iyi bir seçenek. Oyun için düşünürsek bile her oyunu oynamak için illa 144 hz ve üstü monitör gerekmez. Sabit 60 fps kilidi olan oyunlar var. Üstelik bunların PC versiyonları da 60 fps kilitli. Mesela Elden Ring. PS4 veya PS5 tarafında ise binlerce oyun var ama çok azını 60 fps üzerinde oynayabilirsin. Ayrıca akıcı olduktan sonra özellikle hikayeli oyunlarda 60 fps te gayet de oyun oynanır. Kısaca her ürün ihtiyaca ve fiyatına göre değerlendirilir.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Gökhan
Bilgisayarın sadece oyun ve film amacıyla kullanıldığını düşünen biri olmanıza rağmen şahane bir indirim paylaşan kişinin başlığında ürüne "çöp" diyerek olay çıkaran sizsiniz ama neyse, uzatmayacağım. Üründen anlayan kimse bir başkasının çöp demesiyle vazgeçmeyecektir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rekabetçi oyunlar dışında yüksek FPS'e gerek yok ki hem. Hikayesinden stratejisine yüksek FPS gerektirmeyen onlarca tür var ama sırf kağıt üzerindeki bilgilere göre çöp diyenler çıkıyor işte :)
telefonda bile 60 fps kötü duruyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ahmet Okatalı
Top Bottom