Neler Yeni

Öneri ENERMAX Revolution D.F. 12 ATX3.1 PCI-e 5.1 850w

Palo DAYI

80+ Gold
Ben sunu yaklasık 1 aydır falan kullanıyorum gayet sessız ısını yapıyor

bu modelı de war

K4D1R0V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kadir Diri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1990 yılında kurulan ENERMAX, kuruluşundan bu yana mükemmel kalitede bilgisayar bileşenleri tasarlayarak global pazarda adından söz ettirmeyi başardı. Sektör profesyonelleri tarafından da takdir edilen ENERMAX ürünleri, Computex, Avrupa Donanım Ödülleri, Alman Tasarım Ödülü, iF Tasarım, Red Dot, Good Design ve Tayvan Mükemmellik Ödülleri gibi prestijli ödüllere layık görüldü.

Dünya'nın ilk modüler güç kaynağını, ilk 80+ sertifikalı güç kaynağını ve ilk ATX 3.0 ve ATX12VO güç kaynağını üreten ENERMAX, yenilikçilik ve teknolojik gelişmelere verdiği önemle de öne çıkıyor. Şimdi dünyada yakalamış olduğu bu başarıyı artık Türkiye'de Gaming.Gen.TR kalitesi ile beraber sürdürecek. (Alıntı)

Dostum gigabyte ile arasında çok fark var :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sunu yaklasık 1 aydır falan kullanıyorum gayet sessız ısını yapıyor

bu modelı de war

Hocam Corsair aldım ama bunda PCIe 600w çıkışı yok. Ek kablo ile oluyormuş. Bende Corsairi geri iade edip Raijintek almayı düşünüyorum.

Araştırırkende PSU uzmanlarından birisi ENERMAX ı öve öve bitirememişti bu işin piri diye. Amazonda karşıma çıkınca bide beyaz olması hoşuma gitti.

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold
1990 yılında kurulan ENERMAX, kuruluşundan bu yana mükemmel kalitede bilgisayar bileşenleri tasarlayarak global pazarda adından söz ettirmeyi başardı. Sektör profesyonelleri tarafından da takdir edilen ENERMAX ürünleri, Computex, Avrupa Donanım Ödülleri, Alman Tasarım Ödülü, iF Tasarım, Red Dot, Good Design ve Tayvan Mükemmellik Ödülleri gibi prestijli ödüllere layık görüldü.

Dünya'nın ilk modüler güç kaynağını, ilk 80+ sertifikalı güç kaynağını ve ilk ATX 3.0 ve ATX12VO güç kaynağını üreten ENERMAX, yenilikçilik ve teknolojik gelişmelere verdiği önemle de öne çıkıyor. Şimdi dünyada yakalamış olduğu bu başarıyı artık Türkiye'de Gaming.Gen.TR kalitesi ile beraber sürdürecek. (Alıntı)

Hocam Corsair aldım ama bunda PCIe 600w çıkışı yok. Ek kablo ile oluyormuş. Bende Corsairi geri iade edip Raijintek almayı düşünüyorum.

Araştırırkende PSU uzmanlarından birisi ENERMAX ı öve öve bitirememişti bu işin piri diye. Amazonda karşıma çıkınca bide beyaz olması hoşuma gitti.
alabılırsınız ama 600w ceken bır ekran kartı kullanacakmısınız ? yada oyle bı kart warmı ? daha dogrusu okadar guc ceken ekran kartına vercek para varmı?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Mirhan Yalçın

Fiyatına göre mükkemel hocam yazayım bir kenara

komiks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Uğur Altıntaş
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım-elektronik
enermax psu'nun atasıdır eskilerden kime sorsanız bilir, önceki gibi çok satışı olmasada halen alınabilecek çok kaliteli bir psu markasıdır. fiyatı bence çok iyiymiş...

K4D1R0V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kadir Diri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alabılırsınız ama 600w ceken bır ekran kartı kullanacakmısınız ? yada oyle bı kart warmı ? daha dogrusu okadar guc ceken ekran kartına vercek para varmı?
İleriye dönük olduğu için hocam, belki birgün bizede talih güler :) bende isterim 4090, 7900XTX sahibi almayı ama herkesin bütçesi bir değil malesef

Son düzenleme:

K4D1R0V

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Kadir Diri

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Hocam cuma akşamını bekle bence incehesap gaming gecesinde illa her cuma psu oluyor bende msi 850gl psu ordan aldım 4.600e geldi birde 20 dolar steam kodu hediye geldi msi dan neredeyse sizin attığınız ürünün fiyatına denk geldi, Bu cumayı bekleyin bence birde sıcak fırsatlar kategorisini koloçan edin devamlı birileri pasliyor güzel indirimler çıkıyor

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Yunus Şahin
Enermax bildiğim kadarıyla kaliteli ve TR'de değeri bilinmeyen bir marka. Ve üründe "ATX 3.1 ve PCIE 5.1" yazıyor. Yeni versiyon sanırım. Alınır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,309
Üyeler
149,530
Son üye
matchless
Top Bottom