Neler Yeni

OYUNCU mouse ÖNERİSİ

Scooter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ben
Selamlar 800-900 TL'ye alabileceğim en iyi gaming mouse hangisi olur fps oyunları oynuyorum genelde önerebileceğiniz bir şey varmı uzun süre gidecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
800 altı Steelseries Prime
900 civarı logitech g305
1k üstü vxe r1se
kablo takıntınız yoksa yerinizde olsam steelseries prime alırdım kalana da mousepad çekerdim

Scooter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ben
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
900 civarı logitech g305
1k üstü vxe r1se
kablo takıntınız yoksa yerinizde olsam steelseries prime alırdım kalana da mousepad çekerdim
mousepadim varda elimdeki rival 3 wireless scroll tuşunu yapmaya calisirken kademeli kaydırması bozuldu ve skatezleride büküldü değiştirmeyi düşünuyorum oneriler icin teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

900 civarı logitech g305
1k üstü vxe r1se
Bir sorum olacak rival 3 wireless 400 saat ve üstü pil ömrü sunuyordu ancak pilleri 48 saat dayanmıyor logitech g305te aynı sorunu yaşarmıyız

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
mousepadim varda elimdeki rival 3 wireless scroll tuşunu yapmaya calisirken kademeli kaydırması bozuldu ve skatezleride büküldü değiştirmeyi düşünuyorum oneriler icin teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sorum olacak rival 3 wireless 400 saat ve üstü pil ömrü sunuyordu ancak pilleri 48 saat dayanmıyor logitech g305te aynı sorunu yaşarmıyız
Pili bunlar rgbsini kapatıp kullanmadan koyuyorlar bir köşeye öyle ölçüyorlar benim fikrim herhangi bir kablosuz cihaz verilen sürenin yarısı kadar fln anca dayanır

vincentzp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Yağız
İlgilendiği Kategoriler
oyun

bende şuan g402 var g402 kullanıyorum yedek olarak sendo aldım kenarda duruyor.

2 gün sendo kullandım gayet güzel ele oturuş falan ama uzun ömürlü müdür bilmem (620 liraya aldım incehesaptan)

g402 ise yaklaşık 1.5 yıldır kullandığım güzel bir mousedir bi ara scroll tuşu bozuldu kendiliğinden düzeldi anlamadım :D

Scooter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ben
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pili bunlar rgbsini kapatıp kullanmadan koyuyorlar bir köşeye öyle ölçüyorlar benim fikrim herhangi bir kablosuz cihaz verilen sürenin yarısı kadar fln anca dayanır
Rgb kapalı 48 saat dayandıramiyordum zaten satılırken bu sürelerin yazılması yasaklanmalı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,180
Üyeler
147,073
Son üye
xBomonti
Top Bottom