Neler Yeni

Pc'mi sattığım arkadaş geri iade istiyor ?? Yardım☎☎

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet

dusthizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Ekinci
O adam öyle demiyor işte alıcaksın senin bilgisayarın daha kutusunu bile açmadım diyor.
knk sakın alma. elden almış senin evden çıktığı gibi sorumluluk onun. sonuçta garantili ürün almıyor. büyük ihtimal biri dedi bu paraya bu kasamı alınır fln o yüzden iade etmek istiyor

Hydranoid

80+ Bronze
Belki parçaları değiştirdi belki başka bir şey yaptı belki kırdı döktü. Satana bir şey demem alana da oh olsun :D Rx 6600lü Rtx 3060lı sistemler 16 ya satılmıyor yatıyor kenarda sizinki de şans veya adamda art niyet var

maury

80+
Bu tür 2.el satışlarda evinize çağırmayın. Kafeden ya da kahveden izin isteyip pc yi gösterin.
PS4'ü o şekilde satmıştım. Merkezdeki kahvedeki TVye bağladım biraz oynadı sattım. Sonra paraya sıkıştım geri alman lazım deyince o iş geçti deyip engel atmıştım.

dusthizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Ekinci
Bu tür 2.el satışlarda evinize çağırmayın. Kafeden ya da kahveden izin isteyip pc yi gösterin.
PS4'ü o şekilde satmıştım. Merkezdeki kahvedeki TVye bağladım biraz oynadı sattım. Sonra paraya sıkıştım geri alman lazım deyince o iş geçti deyip engel atmıştım.
tam bir sigma hareketi nerde görsem tanırım AOLDJAODHJADAĞJOD

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
hocam evinize kadar gelip test edip alıp birde iade etmeye çalışıyor siz firma değilsiniz ticaret yapıp anlaşmışsınız, artık iş işten geçti vermeyin engelleyin gitsin uğraşılmaz

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Yusuf Eroğlu
Atar yapsana olum ısrar ediyorsa bas engeli geç hiçbir şey yapamaz.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Kazıklandığını anladı büyük ihtimalle fiyat olarak çok yüksek fiyat

Son düzenleme:

Allmuted

80+ Bronze
Sattığın üründe bir sorun yoksa iade alma bu keyfi iadeye girer herkes alacağı ürünün fiyatını önceden araştırıp aldın muhtemelen pahalıya aldığını ayıkmıştır. Üründe sorun yok keyfi iade alamam parayı harcadım de geç

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom