Neler Yeni

🔥İndirim ARCTIC Liquid Freezer II - 360 A-RGB 3418TL

Owlore

80+
Sesten yanada bir problem yok bios'dan ayarlamadım bile kendi default değiştiriyor problem yok, sadece kurulumu biraz zahmetliydi tek başına takarken uğraştırıyor ve kablo problemide yok direkt pompa kablosunu bağlayınca fanlarda güç alıyor o yönden çok iyi
Rgb'siz modeli mi aldın hocam

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Arkadaşlar sizce morpheus mu lancool 3 mü
Kardeşim malzeme kalitesi lancool 3 diyor morpheus çok fonksiyonlu ve daha ferah daha çok özellik barındırıyor malzeme kalitesini bilmiyorum.

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
mehmet
Rgb'siz modeli mi aldın hocam
Evet rgbsiz aldım ışık sevmiyorum pek fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim kasaya baya uğraştım ama borular alta gelecek şekilde öne olmuyor. Üste gelmesi tek çare o da sıkıntı diyorlar.
Benim de aynı şekilde boruların zaten üstte olması gerekmiyormu öne takınca?

Soğutması harika, 75 derecelerde gezen r5 5600 şuan 45 derece CS2 full ayarlarda. Ekran kartım 75 derece ona da çözüm bulamadım😁
Benim evga ftw3 3080 var rainbowda 75-78 derece ama kaldığım oda 30 derece öylede bir şey var işlemci bu soğutma ile 70-69 "r7 5800x3d"

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,445
İsim
Selim
Benim ürün öğlen geldi arkadaşlar. Revizyon 3. Şimdi bi açıp kontrol ettim. Radyatör daha önce monte edilmiş herhalde vida izleri var. Blok etiketi açılmamış gibi. Biraz canımı sıkmadı değil. Başka bi sıkıntı görünmüyor gibi ama. Arayıp birde teyit etmiştik yani. İade edilmiş ürün göndermiyoruz diyorlar bir de
Radyatör de toz mu görüyorum

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
mehmet ali oğuz
Sıfır açılmamış bi ürün bu şekilde olmaz. İlk defa sıvı soğutucu almıyorum. Anlayamadım ama toz gibi aynı
üzücü bir durum içinize sinmediyse iade edip tekrar alsaydınız keşke durumu belirterek

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,445
İsim
Selim
Sıfır açılmamış bi ürün bu şekilde olmaz. İlk defa sıvı soğutucu almıyorum. Anlayamadım ama toz gibi aynı
Ben orada toz görüyorum bu yüzden iade ürün bu 👍 bende satın aldım hiç vida izi yoktu özellikle vida izinden ziyade telefon ışığıyla radyatöre bakın toz varsa kullanılmıştır çok şükür benim kinde hiç bir şey yoktu.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Evet rgbsiz aldım ışık sevmiyorum pek fazla

Benim de aynı şekilde boruların zaten üstte olması gerekmiyormu öne takınca?

Benim evga ftw3 3080 var rainbowda 75-78 derece ama kaldığım oda 30 derece öylede bir şey var işlemci bu soğutma ile 70-69 "r7 5800x3d"
Adana burası 😁 şuan evin içi 27 derece

aegis61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Selim
üzücü bir durum içinize sinmediyse iade edip tekrar alsaydınız keşke durumu belirterek
Kontrol edip tekrar kutuya koydum. Henüz kurmadım. Öyle yapacağım herhalde bakalım

Ben orada toz görüyorum bu yüzden iade ürün bu 👍 bende satın aldım hiç vida izi yoktu özellikle vida izinden ziyade telefon ışığıyla radyatöre bakın toz varsa kullanılmıştır çok şükür benim kinde hiç bir şey yoktu.
Sevindim sizin adınıza. Üfleyince toz falan çıkmadı. Ama heryer siyah radyatör ızgaraları boyası dökülmüş gibi. Harici bir yerinde bir şey yok.

Ekler

• Screenshot_20240531-222341_Gallery.jpg
    Screenshot_20240531-222341_Gallery.jpg
    1.9 MB · Hit: 66
Top Bottom