Neler Yeni

🔥İndirim 498TL PROTEINOCEAN 2 ADET 400 GRAM WHEY

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
protein tozu zararlı değil mi

Zararlı. Birkaç hafta önce Eco çektirdim. Kalbim büyümüş. Diğer organları sağa sola atmış. Siz tüketmeyin bence. Ama ben sağlığımı önemsemediğim için tüketmeye devam ediyorum.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Bewolf alınmaz.Zamanında çok ucuzdu hatırlıyorum sonra yavaş yavaş fiyatı çektiler yukarı.Ek olarak bu bilgiye nerden ulaştınız?Sırf para için marka kötülemek bana mantıklı gelmiyorda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Swiss gainer aldım topaklanması çok yok hafif var.Aroması da kurabiyeli miydi neydi ilk defa denediğim için 10 üzerinden 6.5 7 verilir.
Hala uygun aslında bewolf geçen yüz de 70 indirim yaptılar uyguna geliyordu tadını da ben seviyorum şahsen arkadaşlarımda kullanıyor . Sırf ucuz diye alınmaz dememk lazım bence çoğu cüzi bir miktar parayla yapılıyor zaten. Bilgiyi de markalar açıklama yaptılar hardline da kabul etmiş zaten , marka sahiplerini de instagram ve youtube da açıklamalarını da takip ediyordum. Zaten gıdadedektifinin çoğu makaleyi para alarak yaptığı önceden de ortaya çıkmıştı.

Bewolf alınmaz.Zamanında çok ucuzdu hatırlıyorum sonra yavaş yavaş fiyatı çektiler yukarı.Ek olarak bu bilgiye nerden ulaştınız?Sırf para için marka kötülemek bana mantıklı gelmiyorda.

Swiss gainer aldım topaklanması çok yok hafif var.Aroması da kurabiyeli miydi neydi ilk defa denediğim için 10 üzerinden 6.5 7 verilir.
swis güzel bence de ilk çıktığında çok pahalıydı ama fiyatı indirmişler.

Son düzenleme:

Pala

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Pala
Beyler aldım ne diyorsunuz iptal ediyimi gerçekten o kadar dandik bir markamı ya

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,077
İsim
Emir
Hala uygun aslında bewolf geçen yüz de 70 indirim yaptılar uyguna geliyordu tadını da ben seviyorum şahsen arkadaşlarımda kullanıyor . Sırf ucuz diye alınmaz dememk lazım bence çoğu cüzi bir miktar parayla yapılıyor zaten. Bilgiyi de markalar açıklama yaptılar hardline da kabul etmiş zaten , marka sahiplerini de instagram da ve açıklamalarını da takip ediyordum. Zaten gıdadedektifinin çoğu makaleyi para alarak yaptığı önceden de ortaya çıkmıştı.

swis güzel bence de ilk çıktığında çok pahalıydı ama fiyatı indirmişler.
Supplementlere %70 indirim yapmaktan bahsediyorsan sence de bu durum biraz şaibeli değil mi?Sırf 100 200tl daha ucuz diye şahsen almam.Proteinocean kullanırım bewolf kullanmam.Ki Proteinoceanı da sevmiyorum

A_TURAN_A

80+ Bronze
Supplementlere %70 indirim yapmaktan bahsediyorsan sence de bu durum biraz şaibeli değil mi?Sırf 100 200tl daha ucuz diye şahsen almam.Proteinocean kullanırım bewolf kullanmam.Ki Proteinoceanı da sevmiyorum
Zaten dediğim gibi çok cüzi bir paraya üretiyorlar bunu markaların kendi sporcuları da söylüyor. Adam markayı çıkarıyor 1 yıl geçmeden kendi fabrikasına geçiyor , her önüne gelen yeni marka çıkarmaya başladı zaten kar payı çok yüksek. Sizin görüşünüz tabi ben de ocean nın bewolf dan bir farkının olmadığını ve daha f/p olduğunu düşünüyorum iki markayı da kullanmış biri olarak. 3,4 bin liranın üstüne çıkılmadığı sürece tr de ki tozların hepsinin yaklaşık olarak aynı olduğunu düşünüyorum toplam 7,8 markanın ürünü kullanan biri olarak.

Son düzenleme:

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,574
İsim
Mert Metshi
Günlük zaten 5gram alman gerekiyor ve tadı tuzu yok.Aromalı creatinede 5 gram creatine yerine 2.5gram aroma 2.5gr creatine olur(değerler varsayım).Ondan dolayı gerek yok.Her şeyin aromalısı yapan markalar sadece satış planlı geliyor.
proteinocean aromali creatinde 3 gramda 2.7 gram creatin 0.3 gram aroma bulunuyor yani 300 gram kutuda 270 gram creatin 30 gram aroma

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,077
İsim
Emir
proteinocean aromali creatinde 3 gramda 2.7 gram creatin 0.3 gram aroma bulunuyor yani 300 gram kutuda 270 gram creatin 30 gram aroma
Pek inanasım gelmiyor.Denetleme olsaydı inanırdım.Herkes güvendiği markayı kullanabilr

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,669
İsim
Deniz Efe
Zararlı. Birkaç hafta önce Eco çektirdim. Kalbim büyümüş. Diğer organları sağa sola atmış. Siz tüketmeyin bence. Ama ben sağlığımı önemsemediğim için tüketmeye devam ediyorum.
protein tozundan dolayı olduğunu sanmıyorum
çok kafein kullanıyor musun?

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Mustafa Gülduran
Arkadaşlar protein tozunun zararı falan yok. Peynir altı suyundan üretilen bir ürün. Süt ürünlerinin nasıl zararı yoksa buda bir nevi süt ürünü. Protein tozundanda mucizeler beklemeyin o gün yeteri kadar protein alamazsanız eksiğinizi bir nebze kapatmak için kullanabilirsiniz. Proteinoceans ürünleri çok kaliteli değil ama kullanılmayacak kadarda vasat değil. Serkan yimsel hocayı instagramdan takip ederseniz hangi ürünler gereksiz hangileri gerekli sayfasında anlatıyor. Bu konularda cahil kalmayın.

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ali Erdem
Protein oceanın aromaları genelde kötü oluyor. f/p olarak Mysupplement önerebilirim 864 gramı ozan10 koduyla 530 havale yaparsanız daha ucuza gelir shaker da hediye. mysupplementin çilek aromasını denedim çok iyi.

Milkshelk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Furkan
protein ocean lösin acısından zayıf kalıyor. Ama fiyat uygun geldi aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,568
Üyeler
150,309
Son üye
Compeyns
Top Bottom