Neler Yeni

🔥İndirim RK61 Dual mode 850TL

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,160
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
1-Banggood sitesinde yeni bir hesap acin. Boylece size 4 dolar kupon gelecek.
2- https://tr.banggood.com/Royal-Kludg...tCountry=TR&cur_warehouse=CN&ID=6287845515632 bu linkten urunu sepete ekleyin ve odeme kismina gecin.
3-Odeme kisminda kupon kodu girin kismina BG4d14a1 bu kodu girin. Bu kod 16 dolarlik bir indirim sagliyor. Onun altindaki kisimdan ozel indirim yazan yerden 4 dolarlik yeni hesaplara ozel kuponu aktif edin.
4-Nakliye kismindan Turkiye Direkt Posta secenegini isaretleyin. Asagi yukari 4-5 dolara geliyor.
5-Adresinizi girip urunu siparis edebilirsiniz.

Toplamda 850TL'ye geliyor arkadaslar. Alacak olanlar kacirmasin cok iyi fiyat. Aslinda gecen konusu acilmisti fakat farkli bir kupon kodu vardi. Belki bu indirim kodu ile baska bir konu daha acilmistir ama goremedigim icin paylasayim dedim.
Bu model de hot swap bulunmuyor bu arada ama yine de 850 ye daha iyisi yok.

Son düzenleme:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,740
İsim
göksel yurtcan
2- https://tr.banggood.com/Royal-Kludg...tCountry=TR&cur_warehouse=CN&ID=6287845515632 bu linkten urunu sepete ekleyin ve odeme kismina gecin.
3-Odeme kisminda kupon kodu girin kismina BG4d14a1 bu kodu girin. Bu kod 16 dolarlik bir indirim sagliyor. Onun altindaki kisimdan ozel indirim yazan yerden 4 dolarlik yeni hesaplara ozel kuponu aktif edin.
4-Nakliye kismindan Turkiye Direkt Posta secenegini isaretleyin. Asagi yukari 4-5 dolara geliyor.

Toplamda 850TL'ye geliyor arkadaslar. Alacak olanlar kacirmasin cok iyi fiyat. Aslinda gecen konusu acilmisti fakat farkli bir kupon kodu vardi. Belki bu indirim kodu ile baska bir konu daha acilmistir ama goremedigim icin paylasayim dedim.
iki gün önce fark etsem bunu alırdım t60 yerine o 500tlye geldi bu 700tlye falan geliyor bendeki diğer kodla

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,160
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iki gün önce fark etsem bunu alırdım t60 yerine o 500tlye geldi bu 700tlye falan geliyor bendeki diğer kodla
Su an t60 modellerde baya indirimde hocam cidden sanssizliginiza denk gelmis. Silabor saticisinda bir alana ikincisi 45TL gibi bir kampanya var. Onunda konusunu acmayi dusunuyorum aslinda eger ki duruyorsa. Sabah vardi boyle bir sey. Forumda ki bir arkadas soylemisti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Aşko Kuşko
Su an t60 modellerde baya indirimde hocam cidden sanssizliginiza denk gelmis. Silabor saticisinda bir alana ikincisi 45TL gibi bir kampanya var. Onunda konusunu acmayi dusunuyorum aslinda eger ki duruyorsa. Sabah vardi boyle bir sey. Forumda ki bir arkadas soylemisti.
Durmuyor bu. İşlemler iptal olacaktı.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,740
İsim
göksel yurtcan
45tl büyük bir indirim değil gibi aslında hocam nays+%10 kupon kodu ile 489tlye falan aldım ben bir tanesini
Mesaj otomatik birleştirildi:

haa 45tl indirim değil klavye direk 45tl

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,160
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
45tl büyük bir indirim değil gibi aslında hocam nays+%10 kupon kodu ile 489tlye falan aldım ben bir tanesini
Yok hocam oyle degil bir alana ikinci urun 45 lira. Yani 2 klavye 600-700 gibi bir fiyata geliyor. Ama siz de iyi bir fiyata almissiniz. Fiyatina gore iyi bir klavye o da. Hem kampanya bitmis sanirim.

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
ege
hayda kanka aynı klavyeyi amazondan 1400e aldım ben tek farkı bendeki rgb ışıklı acaba bundan alsam gelince bendekini iade mi etsem

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,160
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,720
İsim
Eren Güven

https://www.banggood.com/tr/SKYLOON...kmClientCountry=TR&cur_warehouse=CN&ID=515630
şuna bi kod bul da dua edeyim sana be

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,740
İsim
göksel yurtcan
Hocam sizin ki https://www.amazon.com.tr/RK61-Klavyesi-Bluetooth-özellikli-Aydınlatmalı/dp/B08DJ1FFVW/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1QCP1L2CJR2MN&keywords=rk+61&qid=1694946713&sprefix=rk+,aps,452&sr=8-1&th=1 bu muhtemelen. Tek farklari aydinlatma mi bilmiyorum. Sizi de yanlis yonlendirmek istemem. Sizin aldiginiz triple mode olarak geciyor. Benim paylastigim dual mode.
rgb olması + driverinin bulunmasından başka farkları yok hocam ikiside hot swap ben olsam kendi maddi durumumda aradaki farkı veremem şaysen
hayda kanka aynı klavyeyi amazondan 1400e aldım ben tek farkı bendeki rgb ışıklı acaba bundan alsam gelince bendekini iade mi etsem

bune la uzay aracı gibi klavye :D

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,720
İsim
Eren Güven
rgb olması + driverinin bulunmasından başka farkları yok hocam ikiside hot swap ben olsam kendi maddi durumumda aradaki farkı veremem şaysen

bune la uzay aracı gibi klavye :D
kod olsa yapışıcam direk çok hoşuma gitti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,573
Üyeler
142,433
Son üye
mortxx