Neler Yeni

🔥İndirim 498TL PROTEINOCEAN 2 ADET 400 GRAM WHEY

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,308
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
protein tozunun işe yarayıp yaramadığını bile bilmiyorum çok bir işe yaradığını düşünmüyorum ama yinede alıyorum.
Bence yarıyor ben kullanıyorum eğer yeterli protein alıyorsan gerek yok tabi ama tr de biz onu alamayiz yemek ile bunun desteği olmadan ben değişimi gördüm şuan 2. Kutum benim protein tozu olarak 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Bence yarıyor ben kullanıyorum eğer yeterli protein alıyorsan gerek yok tabi ama tr de biz onu alamayiz yemek ile bunun desteği olmadan ben değişimi gördüm şuan 2. Kutum benim protein tozu olarak 😄
evet kesinlikle yeterli protein almıyorum. uzun zamandır aralıksız protein tozu kullanıyorum belki bu yüzden yarayıp yaramadığının farkında değilim ama 15kg aldığıma göre yarıyor olabilir😂

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,308
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
evet kesinlikle yeterli protein almıyorum. uzun zamandır aralıksız protein tozu kullanıyorum belki bu yüzden yarayıp yaramadığının farkında değilim ama 15kg aldığıma göre yarıyor olabilir😂
Maşallah ben daha 2kg zor aldım 6 aydır spor yapıyorum gainer de var bende ama midem bulandı bir kere kullandım bıraktım sanırım bir daha baslicam ona

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Maşallah ben daha 2kg zor aldım 6 aydır spor yapıyorum gainer de var bende ama midem bulandı bir kere kullandım bıraktım sanırım bir daha baslicam ona
hocam ben gainer hiç kullanmadım iştahımı kapatıyor o tür şeyler genelde evde ne yemek varsa onu yiyorum. protein tozu bile bazen yemek yememi engelliyor.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,308
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
hocam ben gainer hiç kullanmadım iştahımı kapatıyor o tür şeyler genelde evde ne yemek varsa onu yiyorum. protein tozu bile bazen yemek yememi engelliyor.
Yok benim iştahtan yana sıkıntım yok ama çok yoğun çalıştığım için beslenme düzenim hiç mi hiç yok

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
protein tozu zararlı değil mi

Reis senin muhalefet olmadığın bir konu başlığı var mı cidden merakımdan soruyorum? bence bu psikolojik bir sıkıntı olabilir bu alanda tecrübeli kişilere danışmanı tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Reis senin muhalefet olmadığın bir konu başlığı var mı cidden merakımdan soruyorum? bence bu psikolojik bir sıkıntı olabilir bu alanda tecrübeli kişilere danışmanı tavsiye ederim.
hocam attığı videoda zararlı diye bir şey söylemiyor.

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
hocam attığı videoda zararlı diye bir şey söylemiyor.
bak az sonra birisi bir laptop atsın hemen ekranı çöp alınmaz, biri monitör atsın hemen kafasındaki monitörün özellikleri atar bu alınmaz falan hep denk geldiği için bir sorayım dedim :D henüz olumlu bir yorumunu görmedim ben. protein tozu başlığında bile muhalefet olmuş

ANYA

80+ Bronze
2 tane aldım sağolun
spor yapıyorsanız günlük en az 120gr protein almanız gerekiyor spor yapmıyorsanız en az 100gr yetelidir bunlar yetmiyorsa elbette işe yaramaz dersiniz. ona göre beslenme programı hazırlayın ve düzgünce uygulayın

123kral14

80+ Silver
ne cahil adamlar ne kadar kesin konuşuyor baba

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,481
İsim
Emir
2 tane aldım sağolun
spor yapıyorsanız günlük en az 120gr protein almanız gerekiyor spor yapmıyorsanız en az 100gr yetelidir bunlar yetmiyorsa elbette işe yaramaz dersiniz. ona göre beslenme programı hazırlayın ve düzgünce uygulayın
Protein miktari dönemsel ve kiloya bağlı değişir bu sadece protein değil karbonhidrat ve yağda da geçerli

Top Bottom