Neler Yeni

4060 ve 12400f 23.960TL nasıl sistem?

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
merve
20240531_225751.jpg RAM 2*8GB OLACAK

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Dr Luciano

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
merve
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu özelleştirip alabilirsin...
Hocam onu gördüm de ekran kartı için biraz tereddütteyim zotac istemiyorum, gigabyte ekran kartında iyi mi acemiyim biraz da 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

iyi hocam alınır. vatan coşuyor bu aralar
Teşekkür ederim hocam vaktinizi ayırıp incelediğiniz için 🙏🏻

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
ozan başaran
Hocam onu gördüm de ekran kartı için biraz tereddütteyim zotac istemiyorum, gigabyte ekran kartında iyi mi acemiyim biraz da 😅

hocam nvidia tarafında ekran kartı markası msi ventus ya da gigabyte eagle gibi düşük olmadığı sürece aşırı farketmiyor. yukarıda atılan sistemi de alabilirsiniz. kalan parayla 2x16gb ram alırsınız

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
merve
hocam nvidia tarafında ekran kartı markası msi ventus ya da gigabyte eagle gibi düşük olmadığı sürece aşırı farketmiyor. yukarıda atılan sistemi de alabilirsiniz. kalan parayla 2x16gb ram
Hocam 19 yaşındayım 5 -6 yaşından beri laptop kullanıyorum 😅 kasa toplamayı falan pek bilmiyorum, ilk olacağı için de zotac gibi pek bilmediğim markalara bulaşmak istemiyorum açıkçası. Şimdilik 2*8 Ram yeter diye de düşünüyorum yetmezse 1 seneye dediğiniz gibi 2*16 yaparız inşallah 🙏🏻 Teşekkür ederim bu arada zaman ayırıp yazdığınız için.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ege
MSI ventus 2x alınmaz. Onun dışında Gigabyte windforce 2x de alınmaz. İlla Vatandan olacaksa arkadaşın attığı Zotac belki olur. İtopyadan şu da olur
Kasayı bitfenix mesh yaparsın 20k ya falan gelir. Ekran kartı asus

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
merve
hocam nvidia tarafında ekran kartı markası msi ventus ya da gigabyte eagle gibi düşük olmadığı sürece aşırı farketmiyor. yukarıda atılan sistemi de alabilirsiniz. kalan parayla 2x16gb ram alırsınız
Hocam şimdi fark ettim de benim attığım sistemde Msi VENTUS 4060 sıkıntı çıkarır mı?

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
ozan başaran
Hocam 19 yaşındayım 5 -6 yaşından beri laptop kullanıyorum 😅 kasa toplamayı falan pek bilmiyorum, ilk olacağı için de zotac gibi pek bilmediğim markalara bulaşmak istemiyorum açıkçası. Şimdilik 2*8 Ram yeter diye de düşünüyorum yetmezse 1 seneye dediğiniz gibi 2*16 yaparız inşallah 🙏🏻 Teşekkür ederim bu arada zaman ayırıp yazdığınız için.
doğrudur hocam içinize sinen parçaları almanız daha iyidir ama zotac palit galax colorful gibi markalar ismi bilinmese de bir asusu msiyi gigabyteyi aratmayacak markalardır

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mert
Hocam bekle 4060 ti çıkar o bütçeye sistem kovala

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
795
İsim
Dr Luciano

4060 zaten çok fazla güç harcayan ve ısınan bir kart değil. zotac tercih edilebilir...

Top Bottom