Neler Yeni

Lgs den 390 civarı aldım aileme nasıl söyleyeceğim

Gosuge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
DİO
Lgs den 390 civarı aldım lisenin puanı falanda tutuyor(yığılma olmazsa) ailem bu durumu öğrenirse beni bitirirler yani bi bahanemde yok sınavda mükemmel geçti bu gün cevap anahtarı kontrolünde kaldım (sanırım okulun kendi cevap anahtarı meb onaylı değil) mesela fenim normalde 18-19 dan düşmezken sınavda 14 çıktı türkçem 17 den düşmezken sınavda 15 çıktı bu durumu aileme nasıl söyleyebilirim yada sonuçlar açıklandığında nasıl kendimi anlatabilirim?

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
İbrahim
Lgs den 390 civarı aldım lisenin puanı falanda tutuyor(yığılma olmazsa) ailem bu durumu öğrenirse beni bitirirler yani bi bahanemde yok sınavda mükemmel geçti bu gün cevap anahtarı kontrolünde kaldım (sanırım okulun kendi cevap anahtarı meb onaylı değil) mesela fenim normalde 18-19 dan düşmezken sınavda 14 çıktı türkçem 17 den düşmezken sınavda 15 çıktı bu durumu aileme nasıl söyleyebilirim yada sonuçlar açıklandığında nasıl kendimi anlatabilirim?
390 kötü bir puan değil bence kızılacak bir durumda yok

EmreUzn3

80+ Bronze
istediğin lise puana tutuyor ama yığılma olursa sıkıntı diyorsun. Kendi düşüncem bir şekilde nakil kontejandan girersin düşüncesindeyim Çok kafaya takma aldığın puan gayet yüksek güzel bir puan

Gosuge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
DİO
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
390 kötü bir puan değil bence kızılacak bir durumda yok
Bende öyle düşünüyorum fakat ailem pek öyle değil geçen sene türkçeden 89 aldığım için 2 hafta azar işitmiştim

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
390 kötü değil ayrıca 19 yaşında senin yollarından geçmiş biri olark söyleyeyim lgs kadar boş bi sınav yok eskiye dönsem lgy asla çalışmazdım.İnanılmaz moral bozmana hayat birmiş modlara girmene gerek yok yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle düşünüyorum fakat ailem pek öyle değil geçen sene türkçeden 89 aldığım için 2 hafta azar işitmiştim
Beklentiyle notların orantılıdır zamanında bende senin gibiydim 40 alan arkadaslarımın aileleri hediye alıyordu ben daha yüksek alsamda azar işitiyordum.Çünkü beklenti meselesi bende gittim 40 aldım o saatten sonra bak nası beklentiler değişiyor :D

Gosuge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
DİO
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
390 kötü değil ayrıca 19 yaşında senin yollarından geçmiş biri olark söyleyeyim lgs kadar boş bi sınav yok eskiye dönsem lgy asla çalışmazdım.İnanılmaz moral bozmana hayat birmiş modlara girmene gerek yok yani.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beklentiyle notların orantılıdır zamanında bende senin gibiydim 40 alan arkadaslarımın aileleri hediye alıyordu ben daha yüksek alsamda azar işitiyordum.Çünkü beklenti meselesi bende gittim 40 aldım o saatten sonra bak nası beklentiler değişiyor :D
Reis valla bu duruma çok sinirlencekler çünkü ben sınav çıkışında naya iyi geçti dedim (gerçektende mükemmeldi) sonra okulda sonuçlara bi baktım. Ben 430 beklerken 380-390 arası çıktı bide bu yıl işte sen bizim tek geleceğimizsin falan filan diyolardı üstüne bide son haftam t3htid gibi geçti mesela eğer iyi yapmassan (450 üstü almassan) seni sanayiye yollarız falan hayır bide arkadaşlarımı gördüm bir tane arkadaşım 400 üstü alırken denemelerde lgs de 350 almış ve aileside bu duruma hiç bişey demiyor benim arkadaş çevresinin ailesi bu gibi durumlara kızmazken benimkiler bu sene matematiğim 95 geldiği için 1 hafta pc yasağı yedim (onu bunu boşverinde bahane ne olcak :D)

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Reis valla bu duruma çok sinirlencekler çünkü ben sınav çıkışında naya iyi geçti dedim (gerçektende mükemmeldi) sonra okulda sonuçlara bi baktım. Ben 430 beklerken 380-390 arası çıktı bide bu yıl işte sen bizim tek geleceğimizsin falan filan diyolardı üstüne bide son haftam t3htid gibi geçti mesela eğer iyi yapmassan (450 üstü almassan) seni sanayiye yollarız falan hayır bide arkadaşlarımı gördüm bir tane arkadaşım 400 üstü alırken denemelerde lgs de 350 almış ve aileside bu duruma hiç bişey demiyor benim arkadaş çevresinin ailesi bu gibi durumlara kızmazken benimkiler bu sene matematiğim 95 geldiği için 1 hafta pc yasağı yedim (onu bunu boşverinde bahane ne olcak :D)
Valla beklenti meselesi işte küçüklüğünüzden beri berbaet bi öğrenci olsanız bırakın 90 alınca kızmayı 50 alsanız hediye alırlar.Bu işler böyledir.Açıkçası lgs sınavıda bomboş sınav ben olsam inadına ortaokulda düşük notlar alırıdm çok bi önemi olmuyor ortaokulda.Aileni biraz alıştırırdın en azından.Şimdi liseye geçiceksin notların iyice düşücek bakalım o zaman ne yapıcaksın :D

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,246
İsim
Ahmet Deniz
yks de yaşanacak min seneryom(lgs önemli değil dostum yks daha önemli kafaya takma)

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
.
Ailelerin bu lgs yi bir şey sanması beni bitiriyor. Zamanında aile baskısı ile ben de lgs yi çnemli bir şey sanardım iyi ki yüksek yapmadım diyorum şuan, 350 almıştım. Ortalamam 90+ idi gittm bir Anadolu'ya çoğu fen lisesinden daha kaliteli ortamı ve hocaları vardı. İyi ki yüksek puan alıpta fen lisesinde kendimi yormadım

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Sorduğum insanlara göre bu sene baya kolaymış. Yığılması kaçınılmaz. Çok da iyi haberlere güvenme kendini hazırla kötü şeylere. Bizim zamanımızda 440 puanla 1.88 gelmişti bana. Şimdi bu puanlara %5 civari geliyormuş. Bence bu kadar kolay soruya da gerek yok zaten ülkede çok öğrenci var. Böyle giderse Galatasaray vs. neye göre seçecek anlamak zor.

Top Bottom