Neler Yeni

Ups kargo kurye rezilliği

Zexius

80+ Bronze
Saçmalıkmış valla, kolay gelsin sana
Hocam yeni ürünüm geldi bu terbiyesiz kurye yine getirdi ama bu sefer evime kadar bıraktı ama yine yok zahmet olmazsa ffalan filan afra tafra yaptı zaten bu karaktersizden utanıpta özür dileyip evime kadar getireceğini düşünmüyordum kargoda da bir sıkıntı yok demek ki neymiş düzgün dil bazen işe yaramıyormuş bunların anlayacağı dilden konuşmak gerekiyor ha bu arada arabasıda kalmadı dosdoğru çıktı :D

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,274
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Hocam yeni ürünüm geldi bu terbiyesiz kurye yine getirdi ama bu sefer evime kadar bıraktı ama yine yok zahmet olmazsa ffalan filan afra tafra yaptı zaten bu karaktersizden utanıpta özür dileyip evime kadar getireceğini düşünmüyordum kargoda da bir sıkıntı yok demek ki neymiş düzgün dil bazen işe yaramıyormuş bunların anlayacağı dilden konuşmak gerekiyor ha bu arada arabasıda kalmadı dosdoğru çıktı :D
Hahahah çok rahatladım iyi olmuş bu ayının denk gelmesi gözün aydın

Zexius

80+ Bronze
saolun hocam 3 kere ups kargoya defalarca şikayet edince herhalde ciddi yaptırım uyguladılar bu ayıya :D neyse gel gelelim konunun sonuna konu ups kargonun bu ayıya güzel bir yaptırım uygulamasıyla son buldu bu konuyu okuyan arkadaşlara ise tavisye edeceğim şey bir usulsüzlük düşünüyorsanız susmayın hakkınızı arayın er yada geç haklı bulunursunuz

Zexius

80+ Bronze
Hocam Merhaba, jbl kulaklığım maalesef tekrar arızalandı ve tekrar aynı firmaya ups ile göndereceğim bakalım tekrar aynı ayı gelecek mi? merak edersiniz diye, size de haber etmek istedim.

Top Bottom