Neler Yeni

YARDIM❓️ Toplamalı Mı❓️ ToplaTmalı Mı❓️

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Barış Okçu
Harika sistem olmuş güle güle kullanın zorlamadan dikkatli taktığınız sürece altından rahatlıkla kalkarsınız diye düşünüyorum.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
MUSA
Ne demek hocam Sıvı soğutma hariç diğer parçaları hallederim diyorsan sadece sendeki sıvı soğutmanın montaj videosunu izleyerek bile kolaylıkla yapabilirsin
Bi arkadaş işlemci pinlerini yamulttu takarken sıkıntıya girdi baya ondan gözüm korktu hocam sıkıntı yaşamak istemiyorum sadece, o kadar para ver emek harca toplarken midem bulansin istemiyorum

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,318
İsim
Kürşat
Bilgisiyarciya önceden fiyat sor sürpriz olmasın dk dk sına adamın yanında dur kutuları sen aç
esnaflar fiyat vermiyor ki, nefret ediyorum bu durumdan
hallederiz abi bilmem ne der iş bittikten sonra uçuk fiyat
sonra ağlıyolar esnaflar şöyle böyle hüüğ

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
MUSA
Harika sistem olmuş güle güle kullanın zorlamadan dikkatli taktığınız sürece altından rahatlıkla kalkarsınız diye düşünüyorum.
Allah razı olsun teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun, herkes bilmediğinin cahilidir, kolay birseyde olsa, bakalım itopya ya bir soracağım ama çok para alır diye düşünüyorum

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Barış Okçu
Bi arkadaş işlemci pinlerini yamulttu takarken sıkıntıya girdi baya ondan gözüm korktu hocam sıkıntı yaşamak istemiyorum sadece, o kadar para ver emek harca toplarken midem bulansin istemiyorum
Hocam işlemci pinlerinin yamulması imkansız bir şey. Çünkü zaten işlemci sokette olacak üstüne sadece sıvı soğutmayı orturtmak kalıyor bir de gerekli aparatı takmak tabii ki

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Hüseyin Atik
Yardımcı olmak isterdim ama avrupa kıtasındayım ben. Bana kalırsa birazcık el beceriniz varsa kesinlikle buradan yardım alarak, video izleyerek, dikkatlice yavaş bir şekilde kendinizin toplaması.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Barış Okçu
İşlemci am4 olsa hadi neyse yamuk sıkar yamultur diyeceğim ama senin soketin am5 işlemci kıpırdamayacak bile montaj esnasında

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
MUSA
İşlemci am4 olsa hadi neyse yamuk sıkar yamultur diyeceğim ama senin soketin am5 işlemci kıpırdamayacak bile montaj esnasında
doğru diyorsun arkadaşın zaten işlemci çok eskiydi ryzen 1600 idi galiba ama eski olduğunu kendisi de söylemişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla herkese yürekten teşekkür ediyorum burdan yazanlar özelden yazanlar yardımcı olmak isteyenler valla helal olsun kimse para bile söylemedi şu fiyata toplarım diyen bir kişi bile olmadı yardımcı olmak için çaba gösteriyorsunuz karşılıksız insanlığı hissettim resmen hepinizden Allah razı olsun çok sagolun beyler

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,054
İsim
Hamza Ziya Üstün

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Enes Koskos
kanka bence çok zor değil ben youtubeden bakarak sağı solu arayarak falan toplamıştım ilk sistemimi elimle zamanla sök tak öğrendim falan filan kendine güvenirsen yaparsın bence

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
MUSA
kanka bence çok zor değil ben youtubeden bakarak sağı solu arayarak falan toplamıştım ilk sistemimi elimle zamanla sök tak öğrendim falan filan kendine güvenirsen yaparsın bence
herseyini taktım yaptım diyelim fişe takip öylece çalıştırıyor muyum kurulumu vs nasıl olacak hocam bunun

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,721
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İstanbul'dayım istersen ben bizzat geliyorum eve yapıyorum istersen sen parçaları bana getiriyorsun yerimde yapıyorum onlarca sistem topladım çeşitli bütçelerde detaylı bilgi için Instagram dm den yazabilirsiniz

A dan Z ye her ayarını yapıyorum BIOS güncelleme den tut ekran kartı performans ayarlarına kadar size sadece düğmeye basıp keyfini çıkarmak kalıyor 😊

Top Bottom