Neler Yeni

Rampage RM-H11 Crack alınır mı?

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,925
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Merhaba yakın zamanda wireless kulaklığım bozuldu şu anda kulaklık arayaşındayım bu rampage crack modeli nasıldır alınır mı?

cun0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Baran Cüneyt SIR
İlgilendiği Kategoriler
OEM
Hocam arayışınız hala devam ediyor ise güncel olarak 5-6 aydır kullanıcısıyım Cloud-II Stinger'dan geçiş yaptım Havit Fuxi H-3 'ü tavsiye ederim kötü olarak tanımlayabileceğim 2 özelliği var.
1. Bağlantıda eğer kalın duvarlar var ise kopma yaşayabilirsin mesafe çok önemli değil.
2. Kulağına tam oturmayacağı için rahatsızlık hissi verebilir şahsen bana vermişti ancak 1-2 hafta bile sürmedi alışmam ve kulağa tam oturmadığı içinde dışarıya birazcık ses kaçırma olayı oluyor tam oturmama derken de kulak memesinin alt tarafında boşluk kalıyor.
Ancak kullanıcısı olarak övebileceğim çok özelliği de bulunuyor.
1. Ergonomik yapıya sahip hafifliği gerçekten şaşırttı.
2. Hyperx Cloud-II Stinger modelinden geçtim ancak mikrofon kalitesi bana ve DC de ki arkadaşlara daha kaliteli bir tokluk verdi.
3. Batarya konusunda beni gerçekten şaşırtmayı başardı ve bir çok üst segment kulaklıkta olmayan şarjda kullanma özelliği mevcut.
4. Kulak süngerleri ve kafa bandı kısmı gerçekten fiyatının üzerinde bir konfor sunuyor her hangi bir baş ağrıtma kulak acıtma durumu yaşamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,968
Üyeler
156,413
Son üye
Moziii
Top Bottom