Neler Yeni

Çözüldü✓ INTEL I5 12400F-GIGABYTE RTX 4060 sistem alınır mı?

sirEnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes K
Ssd curcial 1 tb ile özelleştirip alın direkt, bayramdan sonraya kalırsa ben de aynı sistemi alacağım inş
Bende öyle düşünüyorum da , vatandaki kasanın PSU sunu biraz araştırdım da çok sıkıntılı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd curcial 1 tb ile özelleştirip alın direkt, bayramdan sonraya kalırsa ben de aynı sistemi alacağım inş
Arkadaşın attığı sistem benim aklıma daha fazla yattı, hem kasa hem PSU olarak daha iyi ekstra olarak ekran kartı da 4060Tİ seviyesinde , yine SSD ve anakart yükseltmesiyle vatandakine benzer bir fiyata denk geliyor

worden69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yunus emre
Sizce bu sistem alınır mı? Anakartı B serisi yapıp , SSD yi de 1TB yapıp almayı düşünüyorum. Başka öneriniz var mı 18-24 TL bandında. ( 1TB SSD ve B serisi anakart olması lazım)
gayet iyi bir sistem alınır

Sizce bu sistem alınır mı? Anakartı B serisi yapıp , SSD yi de 1TB yapıp almayı düşünüyorum. Başka öneriniz var mı 18-24 TL bandında. ( 1TB SSD ve B serisi anakart olması lazım)
işlemciyi 13.nesil yap bide 1tb ssd yap uzun süre gider

sirEnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes K

bütçemi aşıyor öyle yapınca. Sizce diğer arkadaşın attığı rx6750xt li sistem alınır mı?

worden69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yunus emre
bütçemi aşıyor öyle yapınca. Sizce diğer arkadaşın attığı rx6750xt li sistem alınır mı?
bence invidia al bütcen 24bin degilmi

islemci 12. nesil kalsın ekran karti 4060 kalsın
ramleri 32 yap ilerde urastırmaz uzun kuklancaksan ssd de 1 tn yap kalanlada ekipman alirsin

Son düzenleme:

sirEnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes K
bence invidia al bütcen 24bin degilmi

islemci 12. nesil kalsın ekran karti 4060 kalsın
ramleri 32 yap ilerde urastırmaz uzun kuklancaksan ssd de 1 tn yap kalanlada ekipman alirsin
Bende öyle düşünüyorumda o kasanın PSU su çok kötü , powerbooster psu var içinde. Aynı paraya 6750xt varken 4060 ın DLSS dışında bir artısını görmüyorum onu da pek kullanmam zaten. 6750xt internetteki testlere göre 4060Tİ seviyesine çok yakın bir ekran kartı yanlış mıyım?

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mert
Şuan aynı sistemi kullanıyorum çok memnumun bütün fps oyunlarını 200+
Hikayeli AAA Oyunları ise minimum 60+ oynatıyor ki 60 hz 60 fps yetiyor hikayeli tabanlı oyunlar için
Bu arada ssd yi yükselt 2tb m2 ssd aldım 500 gb yada 1 tb asla yetmiyor

worden69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yunus emre
Bende öyle düşünüyorumda o kasanın PSU su çok kötü , powerbooster psu var içinde. Aynı paraya 6750xt varken 4060 ın DLSS dışında bir artısını görmüyorum onu da pek kullanmam zaten. 6750xt internetteki testlere göre 4060Tİ seviyesine çok yakın bir ekran kartı yanlış mıyım?
psu yu dert etme değistir paran artio

psu yu dert etme değistir paran artio
dedigim gibi 32 ram 1 tb ssd yap kasa degistir

bu özelliklerle 23 bin oluyor

yada rx6750xt al efps farkı var açikcasi onu farj ettim ama bise dicem invidia grafige baya önem verio o yüzden fps biraz daha düsük oluyor

Son düzenleme:

sirEnes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes K
Şuan aynı sistemi kullanıyorum çok memnumun bütün fps oyunlarını 200+
Hikayeli AAA Oyunları ise minimum 60+ oynatıyor ki 60 hz 60 fps yetiyor hikayeli tabanlı oyunlar için
Bu arada ssd yi yükselt 2tb m2 ssd aldım 500 gb yada 1 tb asla yetmiyor
Hangisini?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf özdemir
Instagram
yusuf_ozdemir5
Knk alicaksan sunu bilerek al gigabyte windforce baya ısınıyor haberin olsun bendede var onun için söylüyorum ama performansı gayet iyi sadece ısınıyor

Top Bottom