Neler Yeni

Msi katana ve Hp victus

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

kluplona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Hepçam
bunada bakabilirsin buda iyi buda olmaz dersen msi al geç
Baktım, rtx 4070 140w diyor gözüme daha hoş geldi o yüzden. İşlemci farkını aman aman hissedeceğimi düşünmüyorum ayrıca 164 hz bu, victus 144. Galiba acer alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Victusta işlemci limiti mevcut araştırabilirsin.
Tamam hocam şimdi baktım, teşekkür ederim. Önerdiğiniz Acer'i alacağım muhtemelen. Soğutması hakkında bilginiz var mıdır

eren28tr

80+ Platinum
Baktım, rtx 4070 140w diyor gözüme daha hoş geldi o yüzden. İşlemci farkını aman aman hissedeceğimi düşünmüyorum ayrıca 164 hz bu, victus 144. Galiba acer alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam hocam şimdi baktım, teşekkür ederim. Önerdiğiniz Acer'i alacağım muhtemelen. Soğutması hakkında bilginiz var mıdır
Soğutması güzel hocam merak etme.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
atılan tüm modeller limitli Neo 16 da dahil ama neo 16 daki limit abartılacak derecede değil ve throttle yok sadece güç limitlemesi var i7 lerde bu limit zıvanadan çıkmasa da i9 da kararsızlık yapabiliyor i9 alacaksanız asus msi gibi modellere bakın derim ilk atılan asus da güzel ama sıcak çalışabilir kaliteli bir şey olacağını düşünmüyorum ısıdan.

kluplona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Hepçam
atılan tüm modeller limitli Neo 16 da dahil ama neo 16 daki limit abartılacak derecede değil ve throttle yok sadece güç limitlemesi var i7 lerde bu limit zıvanadan çıkmasa da i9 da kararsızlık yapabiliyor i9 alacaksanız asus msi gibi modellere bakın derim ilk atılan asus da güzel ama sıcak çalışabilir kaliteli bir şey olacağını düşünmüyorum ısıdan.

buna karar kıldım ama daha almadım bu nasıl sizce

eren28tr

80+ Platinum
Be

buna karar kıldım ama daha almadım bu nasıl sizce
al bence hocam araştır güzel bir laptop.

Top Bottom