Neler Yeni

Kablosuz mouse önerisi

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Ömer
Gladius 2 gün önce 2300 tl idi.
Ben de asus alacaktım ama hiç güzel şeyler okumadım.(gladius fena değildi ama zamlı fiyatı hak etmiyor bence kaçırdık onu)
Herkesin dilinde olan aj199 , r1 pro dragonfly f1 pro var.
F1 pro bugün geldi eve geçince bakıcam.

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
Yani lamzu ninjutso gibi markalar varken şu dandik mouselara şu fiyatları vermek için akıl tutulması yasamak lazım bence

Sypreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani lamzu ninjutso gibi markalar varken şu dandik mouselara şu fiyatları vermek için akıl tutulması yasamak lazım bence
Fiyat dışında artılarını söyler misin?

Kaan31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Tuna
Fiyat dışında artılarını söyler misin?
Fiyat artısı yok öncelikle attıgın farelerle aynı fiyattakar ama birincisi sensör olarak bu fareler gibi dinazor cagından kalma sensor kullanmıyorlar paw 3395 olan şuanki en iyi sensörü kullanmaktalar ikinci olarak 4khz destekliyorlar ve ücüncüsüde malzeme kalitesi olarak bambaşka bir boyuttalar daha saymam lazım mı

Sypreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat artısı yok öncelikle attıgın farelerle aynı fiyattakar ama birincisi sensör olarak bu fareler gibi dinazor cagından kalma sensor kullanmıyorlar paw 3395 olan şuanki en iyi sensörü kullanmaktalar ikinci olarak 4khz destekliyorlar ve ücüncüsüde malzeme kalitesi olarak bambaşka bir boyuttalar daha saymam lazım mı
Hangi modelini alayım peki genelde palm grip tutuyorum

Revistern

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Gül
Dinazor çağından kalma sensör dediğin paw 3395 in asusun özelleştirdiği hali ve paw 3395 den daha performanslı bir sensör bişey örnek verirken insanları yanlış bilgilendirmemek gerekiyor

Top Bottom