Neler Yeni

Kurtlar Vadisi müthişliği

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,565
İsim
İsmi ismi.
Beyler valla en başından beri biliyordum Kurtlar Vadisi'nin bir kalitesi olacağını ama bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Değinmek istediğim bir kaç şey var, 1: dizi çok zinanın yapıldığı ailecek hiç izlenemeyecek ve çok mafyatik bir dizi gibi anlatılırdı hep bize ama özellikle ilk bölümlerinde durum hiç böyle değil. Hatta Elif Ömer Baba sahneleri bildiğiniz Gönül Dağı Ciritçi Abdullah sahneleri :dd Ama dizinin suçu olmadığını düşünsem de pek olgun olmayan yaşta insanlar da kötü etki yaptığı ve kekoluk kültürüne etkisi olduğu da bir gerçektir. Tabii izleten ailelerinin suçu ama izleiyp asacam kesecem diyen az değil ama dediğim gibi dizinin suçu olduğunu düşünmüyorum. Bir de dizi o dönem ki olaylar hakkında konular işliyormuş, mafyaların cinayetleri vs. Polat Alemdar Abdullah Çatlı olayı doğru mu bilmiyorum ama işlenen konunun gerçekle bir noktada doğru orantılı gittiği kesin. Bu arada bölümler ortalama 1 saat bu Kurtlar Vadisi'nin bir özelliği değil ama dönemin dizilerinden olduğu için bir güzelliği. 3 saat ve yarım saati bakışma olan günümüz dizilerinden sonra ilaç gibi geliyor. Ha bir de kiminiz + kiminiz - der bu yüzden çoğu sahnede duygular aşırı yoğun yaşanmıyor. Ama genel olarak çok başarılı. Fikirlerimi anlatmak istedim teşekkürler.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,565
İsim
İsmi ismi.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeş sen ne anlatıyon
İzlemedim ama galiba pusu filmi propaganda amaçlı yapılmış. Onun dışında bu diziye yapılan saygısızlık büyük saygısızlıktır. O ince detayları şimdi ki diziler hepsi toplansa bir tane verememiştir. Kurtlar Vadisi'nin tek bölümünde onlarca var.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,840
İsim
Mehmet Aslan
Abartılmış propaganda dizisi✍️✍️
keşke daha da abartılsaymış. Türkiye tarihinde gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biridir orijinal kv. Film-senaryo okumasını bilen sektörün içinden veya ilgisi olan kişi kv nin ülke standartlarının ne kadar üstünde bir dizi olduğunu anlar zaten :D

Kara*

80+ Silver
İzlemedim ama galiba pusu filmi propaganda amaçlı yapılmış. Onun dışında bu diziye yapılan saygısızlık büyük saygısızlıktır. O ince detayları şimdi ki diziler hepsi toplansa bir tane verememiştir. Kurtlar Vadisi'nin tek bölümünde onlarca var.
pusu için belirli karakterler izlenir gerisi fıst ersoy ulubey iskender büyük kara vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Ahmet
çakırın haşa Allahı tehdit etmesi izlememek için yeter

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,464
Üyeler