Neler Yeni

Oyunlardan eskisi gibi zevk alabiliyor musunuz ?

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Talha Özer
Sene 2013 ,9 yaşımdayım ve need for speed oynuyoruz dayımla.Tüm kontrol onda benim tek görevim sadece x tuşuna o istediği zaman basmak.Ne kadar basit değil mi.
Başkasının tüplü bir bilgisayarı,oyun desen grafik yok hikaye yok.Ama aldığım o keyif o zevk inanılmaz.Şimdi iste kendi sistemim var 3080 ve oynadığım oyunlardan keyif alamıyormm.
The last of us gibi büyük yapımlar hariç artık oyun oynayasım bile gelmiyor.Neden böyle oluyor anlamıyorum ?
Çok fena zevk alıyorum özellikle yeni bir oyun keşfettiysem deliriyorum. Geçen Ghost of Tshuima yükledim mesela bayram günü gibiydi gereksiz romantikleştirmeye gerek yok durumu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,515
İsim
Emre
Discord
necromancerr
aga bendede aynı valla bide şu sıcak havada hiç oynanmıyo
Kış aylarında bile bu böyleydi bi dönem depresyona girmiştim özellikle mayıs-haziran başı aralığında o zaman yataktan çıkmaya dahi halim yoktu
ondan öncesinde de arkadaşlarla sohbet muhabbet ediyordum dışarıda o yüzden orasıda yok şuanda boşluğa düştüm okul bittiğinden iş başvurularınada sıcak bakılmadı kısacası bomboş bir haldeyim ama yinede adam akıllı oyun oynamıyorum

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
şu 3 aydır adam akıllı oynamıyom sıktı biraz artık

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,515
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çok fena zevk alıyorum özellikle yeni bir oyun keşfettiysem deliriyorum. Geçen Ghost of Tshuima yükledim mesela bayram günü gibiydi gereksiz romantikleştirmeye gerek yok durumu
Ya tabi bu durum kişiden kişiye değişir mesela geçen sene çocukluğum gibi oturup günde 8-10 saat oyun oynar güler eğlenirdim şimdi ise daha ruhsuz yalnız takılan biri gibiyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
emirhan güçlü
Kış aylarında bile bu böyleydi bi dönem depresyona girmiştim özellikle mayıs-haziran başı aralığında o zaman yataktan çıkmaya dahi halim yoktu
ondan öncesinde de arkadaşlarla sohbet muhabbet ediyordum dışarıda o yüzden orasıda yok şuanda boşluğa düştüm okul bittiğinden iş başvurularınada sıcak bakılmadı kısacası bomboş bir haldeyim ama yinede adam akıllı oyun oynamıyorum
bende bayadır oyun oynuyorum hikayeli hikayesiz online moba vb. ama oynadıkça sanki hepsi bir dögüye giriyo ve aynı filmi baştan izliyo gibi hissetmeye başlıyorum ve bu durum gerçekten sıkıyo

Vaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emirhan Güne
Biraz hayatdan dolayı olduğunu düşünüyorum. oyuna ara verip başka işlerle meşgul ol yeni hobilerle uğraş edin daha sonra ister bişeyi çok fazla yapınca zevk alamayabiliyorsun.ekibin varsa co-ap hikayeli oyunlar oyna.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,515
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bende bayadır oyun oynuyorum hikayeli hikayesiz online moba vb. ama oynadıkça sanki hepsi bir dögüye giriyo ve aynı filmi baştan izliyo gibi hissetmeye başlıyorum ve bu durum gerçekten sıkıyo
Online oyunlardan hele 1 el atayım gına geliyor direk 2. ele girmek istemiyor canım arkadaşlarım varsa tabi giriyorumda tek başımaysam hiçbir şekilde girmiyorum o 2. ele

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Ertuğrul Bolat
Yaş ilerledikçe oyunlarda kalite aramaya başlıyorsunuz.Kaliteli grafikler ve hikaye.Bunu da en iyi başaran firma Sony.Bu yüzden bir Playstation 5 sahibi olmalısınız.Yakında pro modeli çıkacak.Çıkınca almanızı tavsiye ederim.

Satriani

80+ Bronze
Bunun temel nedeni; tüketim toplumu oluşturulup her şeye kolay ulaşarak, hızlı tüketmek. Her şey değişir ve hiç bi' şey aynı kalmaz, bana göre eskiden mevzunun görsellik ya da teknoloji yerine, içinin duygusal bağlamda dolu olmasının verdiği derinlik. Şu an ise her şeyin muadili ve daha ileri teknolojisi olmasına rağmen, ruhu ve derinliğinde eksiklik olduğunu düşünüyorum...

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,515
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Biraz hayatdan dolayı olduğunu düşünüyorum. oyuna ara verip başka işlerle meşgul ol yeni hobilerle uğraş edin daha sonra ister bişeyi çok fazla yapınca zevk alamayabiliyorsun.ekibin varsa co-ap hikayeli oyunlar oyna.
Zaten hikayeli oyunların başından kalkmıyordum şu 1 senelik dilim içerisinde önceki yazla bu yaz arasında kış döneminde de arkadaşlarla dışarda gezmekten pek evde oyun oynamaya vaktim kalmıyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaş ilerledikçe oyunlarda kalite aramaya başlıyorsunuz.Kaliteli grafikler ve hikaye.Bunu da en iyi başaran firma Sony.Bu yüzden bir Playstation 5 sahibi olmalısınız.Yakında pro modeli çıkacak.Çıkınca almanızı tavsiye ederim.
Grafiklerden ziyade absürt yazılmamış içine bağlayabilen bir hikaye eski oyunlardada ben aradığımı bulabiliyorum o yüzden tabii ki ps5 en mantıklı seçenek sadece oyun oynanacaksa ps2 oyunları 4k şekilde bile emu ediliyor şuanda ps5 e

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,007
Üyeler
146,851
Son üye
coldZz
Top Bottom