Neler Yeni

Redragon K565R-1 Rudara Blue Switch alınır mı?

UnderGoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
hamza berk
kanim noyle rampage gamepower gibi gibi markalar akaliteli değildir bütceni biraz daha artır daha iyi marka a emnn azından daha uzun ömürlü daha dayanıklı olur ama 1 2 sene kulanırım yenisini alırım diyosan alabilirsin

blueaimm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanim noyle rampage gamepower gibi gibi markalar akaliteli değildir bütceni biraz daha artır daha iyi marka a emnn azından daha uzun ömürlü daha dayanıklı olur ama 1 2 sene kulanırım yenisini alırım diyosan alabilirsin
Knk şimdi şöyle benim üniversitesi ye 1 sene kaldı dediğin gibi 1-1.5 sene kullanıcam zaten ve daha önce bende redragonun sattığı klavye+mouse seti vardı.Onu 7 sene boyunca kullandım mesela

Bunun bir tık üstü önerin varmı?

UnderGoin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
hamza berk
Knk şimdi şöyle benim üniversitesi ye 1 sene kaldı dediğin gibi 1-1.5 sene kullanıcam zaten ve daha önce bende redragonun sattığı klavye+mouse seti vardı.Onu 7 sene boyunca kullandım mesela

KANKİM O FİYAT BANDINDAKİ ÜRÜNLER GENEL OLARAK AYNI OLYOR GAME POWER OGRE VARSA GÜZAEL KLAVYWE FİYATINI BİLMİYORUM

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Seyfullah
Redragon klavye kullanmıştım switchlerde inanılmaz çınlama vardı. Hiç tavsiye etmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha bütçen varsa kemove k68 bak hem gateron switchli hem de kablosuz kaliteli bi malzeme çok uzun süre kullanırsın. Yellow ya da red switch alırsan sesi de çıkmaz

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ajazz Ak680 %65 olmasına takılmam dersen eğer bunu öneririm sağlam klavyedir
elinde hali hazırda tam klavye varsa eğer gereken yerde 5-10 dakikalığına onu takar işini halleder tekrar buna dönersin mesela gta5 oynarken sadece bu sıkıntıyı yaşadım
bendeki 61 tuş birde

blueaimm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Redragon klavye kullanmıştım switchlerde inanılmaz çınlama vardı. Hiç tavsiye etmem

Biraz daha bütçen varsa kemove k68 bak hem gateron switchli hem de kablosuz kaliteli bi malzeme çok uzun süre kullanırsın. Yellow ya da red switch alırsan sesi de çıkmaz
knk kablosuz kullanmadım bilmiyorum

elinde hali hazırda tam klavye varsa eğer gereken yerde 5-10 dakikalığına onu takar işini halleder tekrar buna dönersin mesela gta5 oynarken sadece bu sıkıntıyı yaşadım
bendeki 61 tuş birde
bundan kullandım knk

bendeki 61 tuş birde
bundan kullandım knk

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Seyfullah
knk kablosuz kullanmadım bilmiyorum

bundan kullandım knk