Neler Yeni

Çözüldü✓ yeni pc aldım cpu sıcaklığı normal mi gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
buğra ali coşkuner
Yeni aldım PC yi ilk defa açtım bi kaç uygulama indirdim ama cpu sıcaklığı sanki yüksek gözüküyor (pc den çok anlamam) sizce bi sıkıntı var mı değerlerde?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-15 220126.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-15 220126.png
    92.6 KB · Hit: 12,136

Palo DAYI

80+ Gold
hazır sıtemmı aldınız yoksa 2.elmı ben ılk defa boyle sogutucu gordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Soner Uyar
Sinerjden mi aldınız bunu. Büyük ihtimal ücretten kısmak için kutusuz fansız işlemci takmışlar hazır sistem olsun diyede kaç yıl öncesinin 5 kuruş etmez fanını takmışlar nasıl pc toplamak bu intel işlemci 100 derece görecek nerdeyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
buğra ali coşkuner
Beyler bugün gittim fan aldım HYPER 212 SPECTRUM V3 bayram diye internetten sipariş vermek istemedim gelmesi uzun sürer diye uzun bi uğraş sonucu taktım değerler sanırsam normale döndü 2 ayrı pdf bırakacağım birisi nasıl taktığım diğeri şimdi ki sıcaklık değerleri yorumlarsanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinerjden mi aldınız bunu. Büyük ihtimal ücretten kısmak için kutusuz fansız işlemci takmışlar hazır sistem olsun diyede kaç yıl öncesinin 5 kuruş etmez fanını takmışlar nasıl pc toplamak bu intel işlemci 100 derece görecek nerdeyse
Evet ordan aldım bu kadar dandik fan kullanıldığını bilmiyodum parçalardan pek anlayan birisi değilim :( (100 derece gördü)

hazır sıtemmı aldınız yoksa 2.elmı ben ılk defa boyle sogutucu gordum
internette türkçe ingilizce içerikler aradım fan için sadece 1 video buldum video başlığı da en düşük fiyatlı fan :d

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-17 010029.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-17 010029.png
    87.7 KB · Hit: 244
  • WhatsApp Image 2024-06-17 at 00.43.55.jpeg
    WhatsApp Image 2024-06-17 at 00.43.55.jpeg
    226.1 KB · Hit: 235
Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold
He
Beyler bugün gittim fan aldım HYPER 212 SPECTRUM V3 bayram diye internetten sipariş vermek istemedim gelmesi uzun sürer diye uzun bi uğraş sonucu taktım değerler sanırsam normale döndü 2 ayrı pdf bırakacağım birisi nasıl taktığım diğeri şimdi ki sıcaklık değerleri yorumlarsanız sevinirim.

Evet ordan aldım bu kadar dandik fan kullanıldığını bilmiyodum parçalardan pek anlayan birisi değilim :( (100 derece gördü)

internette türkçe ingilizce içerikler aradım fan için sadece 1 video buldum video başlığı da en düşük fiyatlı fan :d
Hersey normale dönmüş
Gule gule kullanin

Birde bisey farkettim temperli cam ve arka kapak takılı degilmi normalde yoksa fotoğraf icinmi acik

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
buğra ali coşkuner
He

Hersey normale dönmüş
Gule gule kullanin

Birde bisey farkettim temperli cam ve arka kapak takılı degilmi normalde yoksa fotoğraf icinmi acik
fanı taktığım için açıktı her şeyi hallettikden sonra kapadım sizce camı takmasam sıcaklık için daha mı faydalı olur?

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,476
İsim
Deniz Bey
Heh şöyle şimdi olmuş camı filan kapatın sorun olmaz artık , hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
buğra ali coşkuner
yaklaşık 2-3 saattir açık 40-55 bantlarında dolaştı hep bence de artık oldu sıkıntı fandaymış arkadaşlar Evercool C80 120 mm Intel adında çok dandik bi fan takılıydı yardımcı olan herkese teşekkürler iyi forumlar.

Hayırlı uğurlu olsun bir de eskiden çok popülerdi nasıl video bulamadınız acaba bir de kaça aldınız

emre_2280

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emre
Yeni aldım PC yi ilk defa açtım bi kaç uygulama indirdim ama cpu sıcaklığı sanki yüksek gözüküyor (pc den çok anlamam) sizce bi sıkıntı var mı değerlerde?
Dostum gerekli gereksiz çok fazla mesaj yazılmış. Aldığın yere götür ve böyle bir saçmalık olamaz kullandığınız işlemci 10 yıllık deyip stok soğutucunu iste. Stok bile değil bu dandik şey. Bazı işlemcilerde de stok soğutucu çıkmıyor, modeline göre internetten kutu içeriğini araştır. Büyük ihtimal stok soğutucu olmayan model almışsındır.

Top Bottom