Neler Yeni

Çözüldü✓ Beyler yeni bir pc aldım ama bir sorun var.

ThE LoSt

80+ Silver
Beyler bir pc aldım yeni sıfır herşeyi sıfır
işlemci: amd ryzen 5 7500f
anakart: gigabyte b650m k 6400mhz mATX
ekrankartı: sapphire 7700xt
ram: ddr5 kingston 16gb 6000mhz
psu: gigabyte 850w 80+gold plus
böyle bir sistem monitör olarak da msi yeni sıfır bir monitör aldım pc yi monitöre falan bağladım kabloları bağladım açtım bios u açam dedim ama açmadı sinyal yok dedi hadi biraz daha denedim hala yok gigabyte yazısı geliyor ondan sonra gidiryor ama gigabyte yazısıda 1sn falan duruyor neyse bilgisayarcıya götürdüm bana dediki her şey yeni ve hepsinin markası farklı olduğu için sekronizasyonu olmamıştır dedi sizce gerçekten öyle mi aldığım sitede itopya yani öyle dandirik site falan deil ucuz a kaçmadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bilgisayarcı adı altında anılan dolandırıcı mahalle serserilerinden uzak durun bir kaç video ile sistemin kontrolünü sağlayın ramlerin doğru yerde olup olmadığını kontrol edin gerekli güç girişlerinin eksiksiz yapıldığından emin olun parçalar gayet birbiri ile uyumlu bir sorun görünmüyor.

Burak0016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Yıldırım
Bu bilgisayarcı net hiçbir şey bilmiyor marka farklı diye olmaz demiş işe bak bu kadar bilgisiz kişiler dükkan açıyor ya pes valla
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın iç görüntüsünü atabilir misin canım

Ekler

• 17046490514882353707210001024065.jpg
    17046490514882353707210001024065.jpg
    2 MB · Hit: 787

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ram nerede

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Burak0016

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak Yıldırım
Geçmiş olsun halledilir sıkma canını nerede yaşıyorsun
Ben İznik te yaşıyorum burası küçük bir yer burda çok bişi yoktur ddr5 Ram bile yoktur burası daha çok zeytin bulunur dağ bahçe ovalıl bir yer her şey eskidir çinisiyle tanınır ve tarihiyle

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben İznik te yaşıyorum burası küçük bir yer burda çok bişi yoktur ddr5 Ram bile yoktur burası daha çok zeytin bulunur dağ bahçe ovalıl bir yer her şey eskidir çinisiyle tanınır ve tarihiyle
O kadar sıkılmışsin ki doğal yapısını anlatıyorsun zaten internet den alırsın anakart sitesine bak desteklediği Rami al bari

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tunahan
Beyler bir pc aldım yeni sıfır herşeyi sıfır
işlemci: amd ryzen 5 7500f
anakart: gigabyte b650m k 6400mhz mATX
ekrankartı: sapphire 7700xt
ram: ddr5 kingston 16gb 6000mhz
psu: gigabyte 850w 80+gold plus
böyle bir sistem monitör olarak da msi yeni sıfır bir monitör aldım pc yi monitöre falan bağladım kabloları bağladım açtım bios u açam dedim ama açmadı sinyal yok dedi hadi biraz daha denedim hala yok gigabyte yazısı geliyor ondan sonra gidiryor ama gigabyte yazısıda 1sn falan duruyor neyse bilgisayarcıya götürdüm bana dediki her şey yeni ve hepsinin markası farklı olduğu için sekronizasyonu olmamıştır dedi sizce gerçekten öyle mi aldığım sitede itopya yani öyle dandirik site falan deil ucuz a kaçmadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ramlari Anakart kılavuzuna uygun tak A1 B1 slotu olur genelde eğer devam ediyorsa sıkıntı ssdlerde olabilir tam takılmadıysa da böyle yapma ihtimali var

Top Bottom