Neler Yeni

Steam bedava hesaplar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Can
Discorda gezinirken bedava Steam hesap veren sunucu gördüm merak ettim ve girdim bı kaç tanesine oyunlarında yükleyip kurdum büyük ihtimalle çalıntı hesaplar sıkıntı gelir mi başıma ilerde basım ağrır mı pek anlamıyorum bu konulardan yardımcı olursanız sevinirim

Discorda gezinirken bedava Steam hesap veren sunucu gördüm merak ettim ve girdim bı kaç tanesine oyunlarında yükleyip kurdum büyük ihtimalle çalıntı hesaplar sıkıntı gelir mi başıma ilerde basım ağrır mı pek anlamıyorum bu konulardan yardımcı olursanız sevinirim
bir sıkıntı gelmezde ip ban yersen şaşırma yada çalıntı hesabından girdiğin pc deki bütün steam hesapların gidebilir eğer değerli ana hesabın varsa bulaşma böyle şeylere steam geçte olsa cezalandırır ve üzer insanı

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Bahadır
hicbise olmaz ben hesap calip icini hortumluyorum birsey olmuyor

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
bir şey gelmez başına da o hesaplar çalıntı kartlarla doldurulup satılıyor.Onun yerine korsan indir oyunu.Garibanın parasıyla oyun oynayacağına korsan oyna.O garibana koyar o para ama koskoca firmalara koymaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Kara*

80+ Silver
main hesabını bulaştırmadan girersen sorun olmaz yabancı hesaplara akın ediyor millet rdr falan oynasin diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir sıkıntı gelmezde ip ban yersen şaşırma yada çalıntı hesabından girdiğin pc deki bütün steam hesapların gidebilir eğer değerli ana hesabın varsa bulaşma böyle şeylere steam geçte olsa cezalandırır ve üzer insanı
Yok hocam asseto Corsa almıştım tek lise öğrencisiyim param yetmiyor oyunlara o yüzden normalde sevmem ve yapmam böle şeyleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir şey gelmez başına da o hesaplar çalıntı kartlarla doldurulup satılıyor.Onun yerine korsan indir oyunu.Garibanın parasıyla oyun oynayacağına korsan oyna.O garibana koyar o para ama koskoca firmalara koymaz.
Çalıntı kartlardan başıma CC den falan bişi gelmesin hocam alakası var mı onla

main hesabını bulaştırmadan girersen sorun olmaz yabancı hesaplara akın ediyor millet rdr falan oynasin diye
Hocam kendi hesabımdan çıkıp yaptım

Yok hocam asseto Corsa almıştım tek lise öğrencisiyim param yetmiyor oyunlara o yüzden normalde sevmem ve yapmam böle şeyleri

Çalıntı kartlardan başıma CC den falan bişi gelmesin hocam alakası var mı onla

Hocam kendi hesabımdan çıkıp yaptım
valla hayır yada evet demek zor kimin hesabını çaldığın önmeli oyun oynayan avukat vs insan dolu yani onlardan birinin kartıysa geçmiş olsun hayatın kayar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,803
Üyeler
157,423
Son üye
klevtv
Top Bottom