Neler Yeni

Steam bedava hesaplar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Hocam şimdi bişi olmaz deme korkutmayin beni
hacı illegal bir şey yapıp korkutmayın beni diyon :d ben sana en gerçekçi şeyleri söyledim şahsen benim kartımdan öyle bi işlem yapsalar bütün gücümü bağlantılarımı sokarım emniyette bulurum yani denk gelen kişiye bağlı o çalıntı hesaptaki kart kimin sahibi korkutulcak bişi yok hayatın gerçekleri bunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Can
hacı illegal bir şey yapıp korkutmayın beni diyon :d ben sana en gerçekçi şeyleri söyledim şahsen benim kartımdan öyle bi işlem yapsalar bütün gücümü bağlantılarımı sokarım emniyette bulurum yani denk gelen kişiye bağlı o çalıntı hesaptaki kart kimin sahibi korkutulcak bişi yok hayatın gerçekleri bunlar
Kral illagel kısmını bilmiyorum işte sonradan uyandım teşekkür ederim ama Türk hesapları değildi steamdekiler

Kral illagel kısmını bilmiyorum işte sonradan uyandım teşekkür ederim ama Türk hesapları değildi steamdekiler
daha kötü yurt dışı tr gibi değil veri gizliliği vs vs 5.6 farklı konudan soruşturulursun twtichte cc yapanlar ceza almıyor tr de yurtdışında veri kaçırmaktan yargılanıyorlardı mesela cinayetten daha beter amerikada vergi kaçırmak örneğin

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Discorda gezinirken bedava Steam hesap veren sunucu gördüm merak ettim ve girdim bı kaç tanesine oyunlarında yükleyip kurdum büyük ihtimalle çalıntı hesaplar sıkıntı gelir mi başıma ilerde basım ağrır mı pek anlamıyorum bu konulardan yardımcı olursanız sevinirim
o hesaplar hack forumlarında geziyor ben girip oynuyorum çıkıyorum sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Can
daha kötü yurt dışı tr gibi değil veri gizliliği vs vs 5.6 farklı konudan soruşturulursun twtichte cc yapanlar ceza almıyor tr de yurtdışında veri kaçırmaktan yargılanıyorlardı mesela cinayetten daha beter amerikada vergi kaçırmak örneğin
Hocam ben sadece hesaba girmekten bişi olacağını pek sanmıyorum ama çok teşekkür ederim uyarılarınız için bir daha dikkatli olacağım hayırlı bayramlar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,553
Üyeler
152,077
Son üye
x.celo.x
Top Bottom