Neler Yeni

Protein Tozu marka önerisi.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Arda doğan
Hard line için bütçem yetiyor ama 30 servislik ürünlerine yetiyor. Her ay 900 gramlık ürüne 1000TL vermek de beni aşabilir açıkcası.
30 servis olsun ama kaliteli bilindik olsun hard-line whey protein tozu al ben 1600tl'ye almıştım zamanında 2300 gr şuan 2k fiyatı var havale ile 1900tl ve izoleli whey toz yüksek protein oranlı yeni jenerasyon %73 protein oranlı tadı güzel

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Arif
30 servis olsun ama kaliteli bilindik olsun hard-line whey protein tozu al ben 1600tl'ye almıştım zamanında 2300 gr şuan 2k fiyatı var havale ile 1900tl ve izoleli whey toz yüksek protein oranlı yeni jenerasyon %73 protein oranlı tadı güzel
Bu grizzone forumdaki bi arkadaş ve benim arkadaşlarım tarafından önerildiği için onu bi denemeyi düşünüyorum aslında. Sizin bi bilginiz var mı o marka hakkında. Yoksada öğrenebilir misiniz.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Arda doğan

Barissta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Barış
Grizzone ecowhey olarak geçer. Pek de kaliteli değil.
Yaklaşık karşılaştırma şu şekilde

Screenshot_20240620-130521_YouTube.jpg

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Arif
Grizzone ecowhey olarak geçer. Pek de kaliteli değil.
Yaklaşık karşılaştırma şu şekilde

Alıntıyı görüntüle
Grizzone kendi içindede Echo ve Premium diye ikiye ayrılıyor hocam.

İlk link echo ikincisi premium versiyon. Fiyat açısından bakınca da premium olanın indirimsiz hali diğer premium ürünler ile neredeyse aynı fiyat o yüzden biraz içime siniyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Harldine'ı zaten biliyorum hocam bu işin en çok önerilen markası. Eğer sizin fikriniz de illa kaliteli olsun 900gr olsun ise hardline'a yönelebilirim.

Son düzenleme:

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Arda doğan
Grizzone kendi içindede Echo ve Premium diye ikiye ayrılıyor hocam.

İlk link echo ikincisi premium versiyon. Fiyat açısından bakınca da premium olanın indirimsiz hali diğer premium ürünler ile neredeyse aynı fiyat o yüzden biraz içime siniyor.

Harldine'ı zaten biliyorum hocam bu işin en çok önerilen markası. Eğer sizin fikriniz de illa kaliteli olsun 900gr olsun ise hardline'a yönelebilirim.
Hardline al ustam grizonne'nin hammaddeleri için pek olumlu şeyler demiyorlar adamların açık kaynağı yok hammaddeleri nasıl nereden neyden imalat ediyorlar bilinmiyor alan kişilerde memnun değil zaten forumlarda şikayetlerde genel bakışlar bu şekilde hakkımızda sayfasındada sporcular fitneesçılar için falan diye yalandan zırvanalmış gibi dolu dolu gözüksün diye kendileri hakkında pek bi bilgi yok ki bu insan sağlığı sonuçta 30 servis olsun bilindik.olsun ustam

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Arif
Hardline al ustam grizonne'nin hammaddeleri için pek olumlu şeyler demiyorlar adamların açık kaynağı yok hammaddeleri nasıl nereden neyden imalat ediyorlar bilinmiyor alan kişilerde memnun değil zaten forumlarda şikayetlerde genel bakışlar bu şekilde hakkımızda sayfasındada sporcular fitneesçılar için falan diye yalandan zırvanalmış gibi dolu dolu gözüksün diye kendileri hakkında pek bi bilgi yok ki bu insan sağlığı sonuçta 30 servis olsun bilindik.olsun ustam
Eyvallah hocam sağolun. Akşama alayım hardline'ı artık ilerleyen zamanlarda da 2 kilo olanlara yöneliriz.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Arda doğan
Eyvallah hocam sağolun. Akşama alayım hardline'ı artık ilerleyen zamanlarda da 2 kilo olanlara yöneliriz.
İnsallah ben k2+zma'da aldım vitamin komplex aldım ama kullansammı kullanmasammı emin değilin protein tozu+k2+zma+bcaa+o vitamin komplex'i ağır gelir mi bilemedim

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Arif
İnsallah ben k2+zma'da aldım vitamin komplex aldım ama kullansammı kullanmasammı emin değilin protein tozu+k2+zma+bcaa+o vitamin komplex'i ağır gelir mi bilemedim
Yani ben bu kadar ağır ilerlemeye korkardım açıkcası. Hepsini kullanamazdım yani. Tabii siz bünyeye güveniyorsanız bir şey diyemem.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Arda doğan
Yani ben bu kadar ağır ilerlemeye korkardım açıkcası. Hepsini kullanamazdım yani. Tabii siz bünyeye güveniyorsanız bir şey diyemem.
K2 zma neyse bu ikisini ayrıyetten hap ile alıyorsun zma'yı ilk defa aldım denemek için bcaa zaten protein tozunun içinde var normalde sadece protein tozu ve k2 kullanıyorum bu sefer zma ve vitamin komplexsini bir deneyim dedim.o yüzden aldım aksine zaten normal yediklerimden fazlasıyla ihtiyacımı karşılıyom

1200-1300TL bütçem var. Çabuk bitmeyen kaliteside fena olmayan bi marka arıyorum.
Şimdilik aklımda bu var başka tavsiyeleri de bekliyorum.
MySupplement alin hem fiyatı uygun hem servis sayısı fazla

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Arif
K2 zma neyse bu ikisini ayrıyetten hap ile alıyorsun zma'yı ilk defa aldım denemek için bcaa zaten protein tozunun içinde var normalde sadece protein tozu ve k2 kullanıyorum bu sefer zma ve vitamin komplexsini bir deneyim dedim.o yüzden aldım aksine zaten normal yediklerimden fazlasıyla ihtiyacımı karşılıyom
Yediklerimden fazlasıyla ihtiyacımı karşılıyorum cümlesi gerçekten kıskandırıyor insanı hocam. 😁

MySupplement alin hem fiyatı uygun hem servis sayısı fazla
Hardline çok önerildi hocam o yüzden onu düşünüyorum açıkcası.

Top Bottom