Neler Yeni

Protein Tozu marka önerisi.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Arif
Yani hocam kullanırsınız ama kişiden kişiye değişen bazı sorunlar çıkarabilir. Örnek olarak sivilce yapabilir, hazımsızlık yapabilir, ishal yapabilir bu tarz bir sorun yaşamazsınız sıkıntı yok kullanırsınız. Bu tarz riske girmemek için marka almak gerekiyor. Big joy 2.1kg 1600tl indirimde isterseniz ona bakın.
Anladım hocam dediklerinizi. Bu önerdiğinizi de almak isterim ama bütçemi aşıyor. Şu an sanırım en mantıklısı bunu almak. Artık bi şekil para kısıp her ay alacağız. Bir ay götürür değil mi bu? https://takehiq.com/collections/protein-tozu/products/hiq-hi-pro-900g

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Altan Büyüktaş
Anladim ben TR markasi alacagim zaman hardlineden sasman ama bigjoy ve bigjoyun yan markasi mysupplement bay uygun duruyor bak istersen
Hocam bigjoy'da Hard-Line ile eş değer kalitede ben creatin'i Bigjoy'dan alıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım hocam dediklerinizi. Bu önerdiğinizi de almak isterim ama bütçemi aşıyor. Şu an sanırım en mantıklısı bunu almak. Artık bi şekil para kısıp her ay alacağız. Bir ay götürür değil mi bu? https://takehiq.com/collections/protein-tozu/products/hiq-hi-pro-900g
Tamam hocam ürünü alıp kullanacak kişi sizsiniz ne alıyorsunuz güle güle kullanın sağlık işi şakaya gelmiyor oyuncak değil elbette bütçeniz daha uygun olursa 2kilolara yönelirsiniz hocam. Sorunuz için de 1 ayı çıkaracağını düşünüyorum. Siz yinede planlayarak tüketin.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Arif
Hocam bigjoy'da Hard-Line ile eş değer kalitede ben creatin'i Bigjoy'dan alıyorum.

Tamam hocam ürünü alıp kullanacak kişi sizsiniz ne alıyorsunuz güle güle kullanın sağlık işi şakaya gelmiyor oyuncak değil elbette bütçeniz daha uygun olursa 2kilolara yönelirsiniz hocam.
Eyvallah hocam sağolun. Son olarak sizce bu ikisinden hangisi tercih edilmeli?

Shazyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Altan Büyüktaş

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ömer Keskin
Güvendiğim tek marka var o da Nutrade hem protein tozu hem creatini oldukça başarılı Alman menşeili bir marka. Hammadde kalitesi olarak bigjoy hardline yanına bile yaklaşamaz. Supplement olarak zaten 3 ürün kullanırım Protein tozu BCAA ve Creatin, Nutrade’den şaşmam.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Arif
Güvendiğim tek marka var o da Nutrade hem protein tozu hem creatini oldukça başarılı Alman menşeili bir marka. Hammadde kalitesi olarak bigjoy hardline yanına bile yaklaşamaz. Supplement olarak zaten 3 ürün kullanırım Protein tozu BCAA ve Creatin, Nutrade’den şaşmam.
Dediğiniz markanın da 1000gr olanı bütçem için uygun. Hardline, HIQ ve bunun arasından iyi olan bu mudur hocam?

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Ömer Keskin
Premium protein fiyatı diğerleriyle aynı hemen hemen. Hardline önermiyor protein spiking yapan bir firma.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
1200-1300TL bütçem var. Çabuk bitmeyen kaliteside fena olmayan bi marka arıyorum.
Şimdilik aklımda bu var başka tavsiyeleri de bekliyorum.
Hocam ben bu markanın ürünlerini kullanıyorum, protein tozunu kullanmadım fakat kullandığım ürünlerden memnun kaldım. Deneyimleyen diğer arkadaşlar da yorum yaparsa memnun olurum.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Arif
Premium protein fiyatı diğerleriyle aynı hemen hemen. Hardline önermiyor protein spiking yapan bir firma.
Bende aksine en çok konuşulan ve önerilenin hardline olduğunu duydum.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Arif
Hocam ben bu markanın ürünlerini kullanıyorum, protein tozunu kullanmadım fakat kullandığım ürünlerden memnun kaldım. Deneyimleyen diğer arkadaşlar da yorum yaparsa memnun olurum.
Fiyatının ucuzluğundan dolayı insanların kafasında bendeki gibi soru işareti oluyor sanırım. Benim yakın bir arkadaşım güncel kullandığını ve beğendiğini faydasını gördüğünü söyledi ama işte her insan aynı olmadığından arada kalıyor.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Bende aksine en çok konuşulan ve önerilenin hardline olduğunu duydum.
Gidip pahalı protein tozu alacağınıza tavuk alın daha ucuza geliyor.

Fiyatının ucuzluğundan dolayı insanların kafasında bendeki gibi soru işareti oluyor sanırım. Benim yakın bir arkadaşım güncel kullandığını ve beğendiğini faydasını gördüğünü söyledi ama işte her insan aynı olmadığından arada kalıyor.
Hocam bu marka tamamen Türk hammaddesi kullanıyor, sertifikaları falan da var. Benim de diğer markaların sitelerinde gezerken aklıma yatmıyor fakat işlerinde iyi olduklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Arif
Gidip pahalı protein tozu alacağına tavuk al daha ucuza geliyor.
Vücut antrenman sonrası protein tozunu sıvı olduğu için katı gıdalara nazaran daha çabuk sindiriyor ve genelde daha etkili olduğu söyleniyor. Bu yüzden protein tozu almayı düşünüyorum.

Top Bottom