Neler Yeni

Selamlar Vatandan Hazır Bir Sistem Aldım ama Kafam Karıştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Alperen Bozkurt
Merhaba beyler, ben 2-3 gün bir hazır pcyi özelleştirip sipariş ettim. Total 25k ve 3 taksit peşin fiyatına aldım. Sizce daha iyi bir sistem alabilir miydim yoksa bu gayet yeterli mi ? Donanımdan pek anlamıyorum.
1718949829682.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yusuf Alperen Bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DDR 4 olması bana sıkıntı geldi ben DDR 5 ve bundan daha üst topluyorum ekran kartı harici 32 k tutuyo ama :D
kanka ben yazılımcıyım bana öyle aham şaham sistem gerekmiyor, genelde işimle alakalı şeyler yapıyorum ekstra olarak albion-dofus gibi mmo nadir de lol giriyorum ama bazı arkadaşlar 30'a şunu alsan mı falan filan çok yorum yaptım bide burada fikir alayım dedim. Ekran kartı harici 32 k bana çok hahahah

Ramazan68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan Çakır
kanka ben yazılımcıyım bana öyle aham şaham sistem gerekmiyor, genelde işimle alakalı şeyler yapıyorum ekstra olarak albion-dofus gibi mmo nadir de lol giriyorum ama bazı arkadaşlar 30'a şunu alsan mı falan filan çok yorum yaptım bide burada fikir alayım dedim. Ekran kartı harici 32 k bana çok hahahah
Albion bende oynuyorum

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Onur Kapkap
bana da çok ama apu galiba işlemcide grafik kart var

EmreUzn3

80+ Bronze
Merhaba beyler, ben 2-3 gün bir hazır pcyi özelleştirip sipariş ettim. Total 25k ve 3 taksit peşin fiyatına aldım. Sizce daha iyi bir sistem alabilir miydim yoksa bu gayet yeterli mi ? Donanımdan pek anlamıyorum.
Alıntıyı görüntüle
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-ti-oc-8g-a620m-e-500gb-ssd-16gb-ram.html
https://www.vatanbilgisayar.com/int...-ti-h610m-h-v2-ddr4-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html karşılaştır bunlarla istersen iyi sistem

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,834
İsim
Kerem Çavuş
bütçe artarsa bu olabilirdi yoksa 32gb ramle normal fiyat hayırlı olsun

exa_tr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Sedat Eren

MeHeL01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Öztürk
Kardeş fiyat fena değil. Ben ddr5 sistem topluyorum e.k. ve depolama hariç 19 bin para harcadım. Bunun içine e.k ve depolama girdiğinde fiyat çok rahat 30 k nın üstünü buluyor. Sana tavsiyem aldığın üründen performans konusunda memnunsan çok fazla kulak asma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Yasin KANLI
Alıntıyı görüntüle
PC kolikten 1 hafta önce arkadaşa sistem topladık i5 12.nesil 4060ti 16gb ddr5 5600mhz 500gb m2ssd kasa MSI ama modelini unuttum anakart Asus prime h610m toplam 24.900 tuttu.

Top Bottom