Neler Yeni

Garsonluk Ortalama Maaş

Mert

80+ Silver
Eminönündeki kıytırık bir kokareççinin verdiği iş ilanı yemek masraflarıda dahil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizden de özür bekliyorum.
10 saat çalışma süresi, 1 gün izin demiş. Haftalık çalışma süresi 60 saat yapıyor, yani yasal sınır olan 45 saatin 1.33 katı. Verdiği ücret ise asgari ücretin 1.33 katı dahi değil ki mesai ücretini normal ücretten daha yüksek şekilde ödemek zorunda.

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Arda Can
B1 seviye ingilizcem var birde arkadaşım var birlikte garsonluk yapmak istiyoruz, ne kadar maaş alırız?
Hayal paralar beklemeyin gençsiniz birde tecrübeniz yoksa zaten güzel bir restorantta komilik yaparsınız anca garsonluk yaptırmazlar
30 Falan kazanabilmek için 2-3 sene tecrüben olucak, garson olucan birde kuşadası tarzı bir yerde lüks bir restorantta çalışıcaksın anca yani

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Okumanın bir değeri yok, acısını benden çıkarıyorsunuz yalan mı? Okuyunca çok almayacağınızı biliyorsunuz ben çok isteyince beni bencil olarak görüyorsunuz. Tüm ülke okula sıkıştırılırsa tabi böyle meslekler değerlenir.

Cumhurbaşkanlığı
okumanın degerı yoksa herkes garson olsun hoca 30k havadan gelıyomus zaten

chatgpt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ChatGPT
30k da maaş bekliyorsun ama başını alırsın :)
Siz çalıştığınız iş yerindeki mesai ücretinizi alabilmeyi başarın ardından ne başarıp başaramayacağım hakkında fikir belirtin, bu sabah gittim ve bir kaç iş yerini sordum 26, 27 teklif aldım, size ise uyduruk öğrencilik hayatınızda başarılar dilerim, Açık öğretim öğrencisi.

aikeytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
anonim
İstanbul'da şok markette sabah 9 akşam 5 22k ortalama maaşı var tabi bu değişir eşya kaybolursa kesilir ama prim görevlerini tamamlarsan daha fazla alırsın.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Muhammet Çağrı
İstanbuldayım babam düğünlere garson götürüyor sabah 12-gece 1 arası 700 veya 750 tl kişi başı yevmiye şeklinde.

lyrxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk
Öğrenciyiz genciz kanımız oynuyor herşeye elimiz yetişir iki kişi çalışacağız birimizin ingilizcesi iyi 17 ise ben vereyim patronum kalkıp çalışsın benim yerime.

30 bin bekliyorum minimum.
Memur musun kanka 30k nasil bekleyebiliyosun

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Baran
Öğrenciyiz genciz kanımız oynuyor herşeye elimiz yetişir iki kişi çalışacağız birimizin ingilizcesi iyi 17 ise ben vereyim patronum kalkıp çalışsın benim yerime.

30 bin bekliyorum minimum.
söyle bizde calısak 30k veriyorlarsa

lyrxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk
30k istiyosan sanayide elektrikcide calisirsin artik. Arada ustan kola ismarlar

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,854
İsim
Oğuz
Ben Gastronomi okuduğum için şu an ünlü bir otelde çalışıyorum ve aldığım maaş 23 bin fakat yaz sezonu olduğu için yoğun şekilde servis yetiştirmeye çalışıyoruz. Turizm sektörü zordur ve eğer kendini geliştirmişsen 100 binden fazla da maaş alırsın. Yurt dışına gidip binlerce dolar da kazanırsın fakat atladığın bir şey var ki hiç bir restaurantta 30 bin gibi bir ücrete bırak garsonu daha yeni başlamış Aşçı bile çalıştırmazlar.
Turizm sektöründe emek verdikten sonra başlanır para kazanmaya.
Evet 30 bin gibi bir para çok iyi bile değil ama bu sektör hakkında bilgi olmadan bir garsona 30 bin niye versinler, memur musun?
Bazı restaurantlarda daha fazla veriyorlar fakat herkese değil. Belki 10-15 yıldan fazla çalışmışsan 30 bin verirler.
Bu arada İngilizce varsa garsonluk ile uğraşmana gerek yok. Resepsiyonist veya tercümanlık gibi işlere bakıp 50.000+ da kazanılabilir ileride.
Biraz saygı göster, her yorumda insanları aşağılıyorsun. Bulabiliyorsan git iş bul, gel buraya 30.000'e işe girdim de.
Eğer 30.000'e bulabilirsen iş gel ben sana sonraki ayki maaşımı da vereceğim.

lyrxreal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berk
Ben Gastronomi okuduğum için şu an ünlü bir otelde çalışıyorum ve aldığım maaş 23 bin fakat yaz sezonu olduğu için yoğun şekilde servis yetiştirmeye çalışıyoruz. Turizm sektörü zordur ve eğer kendini geliştirmişsen 100 binden fazla da maaş alırsın. Yurt dışına gidip binlerce dolar da kazanırsın fakat atladığın bir şey var ki hiç bir restaurantta 30 bin gibi bir ücrete bırak garsonu daha yeni başlamış Aşçı bile çalıştırmazlar.
Turizm sektöründe emek verdikten sonra başlanır para kazanmaya.
Evet 30 bin gibi bir para çok iyi bile değil ama bu sektör hakkında bilgi olmadan bir garsona 30 bin niye versinler, memur musun?
Bazı restaurantlarda daha fazla veriyorlar fakat herkese değil. Belki 10-15 yıldan fazla çalışmışsan 30 bin verirler.
Bu arada İngilizce varsa garsonluk ile uğraşmana gerek yok. Resepsiyonist veya tercümanlık gibi işlere bakıp 50.000+ da kazanılabilir ileride.
Biraz saygı göster, her yorumda insanları aşağılıyorsun. Bulabiliyorsan git iş bul, gel buraya 30.000'e işe girdim de.
Eğer 30.000'e bulabilirsen iş gel ben sana sonraki ayki maaşımı da vereceğim.
Hocam tebrikler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,698
Üyeler
147,932
Son üye
MamixOner
Top Bottom