Neler Yeni

18 yaşından küçük birinin en yüksek maaş alabileceği meslek?

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
ama ingilizcen varsa çok iyi bahşiş alırsın 2k 3k zarfa koyup verdi kadın bana haftalık tip box dan 750-1000 lira da alıyordum
18 yaşından küçük çalışan arkadaşlarım da vardı otellerin numarasını bulup araştırın sorun

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam uzun vadeli iş istemiyorum zaten varsın yoksun iliğime kadar sömürsünler. 3 ay çalışacağım yüksek maaş da alırsam zorluğunu hiç dert etmem.

omer_34

80+ Silver
öyle demeyin iflahımız gitti 12 saat çalışıyorduk bünyen sağlamsa dayanabilirsin anca
tatil bölgelerinde araştırıp bulabilirsiniz böyle bir iş istiyorsanız ama benim gittigim otelde tesadüfen komi eksikligi vardı 1 ekip komple işi bırakmıştı ondan mesai yaptık her yer de yaptırmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gideceginiz yerlerde 8 saatten fazla çalıştırmazlar diye düşünüyorum çalıştırsalar bile mesai parası vermezler benim gittigim yer veriyordu mesai paranı şanslıydım bi nevi
hocam benimde köfteci yusufta çalışmışlığım var gerçekten zor iş olduğunu tahmin edebiliyorum o üst rütbelerin egoist tavırları ve müşterilerin memnuniyetsizliğini iliklerimize kadar yaşadık.. ama cidden parasıda para yani ben asgari 2800 iken 4k alıyordum bitiremiyodum o parayı. şuanda öyle bi işe ihtiyacım var

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
hocam benimde köfteci yusufta çalışmışlığım var gerçekten zor iş olduğunu tahmin edebiliyorum o üst rütbelerin egoist tavırları ve müşterilerin memnuniyetsizliğini iliklerimize kadar yaşadık.. ama cidden parasıda para yani ben asgari 2800 iken 4k alıyordum bitiremiyodum o parayı. şuanda öyle bi işe ihtiyacım var
Türk müşteriler öyle kanka emin ol yabancı turistler öyle degil bizim otelde çoğunluk ingiliz ve almanlar vardı çok sempatikler asla eleştirmezler seni şeflerimizle falan da aramız iyiydi medeni bir yer olunca sorun çıkmıyor
Bodrum marmaris tarafında tanıdığın varsa sor veya otelleri gezip komi lazım mı diye sorman lazım anca öyle bulursun

Hocam uzun vadeli iş istemiyorum zaten varsın yoksun iliğime kadar sömürsünler. 3 ay çalışacağım yüksek maaş da alırsam zorluğunu hiç dert etmem.
Türk müşteriler öyle kanka emin ol yabancı turistler öyle degil bizim otelde çoğunluk ingiliz ve almanlar vardı çok sempatikler asla eleştirmezler seni şeflerimizle falan da aramız iyiydi medeni bir yer olunca sorun çıkmıyor
Bodrum marmaris tarafında tanıdığın varsa sor veya otelleri gezip komi lazım mı diye sorman lazım anca öyle bulursun

omer_34

80+ Silver
bursada oturuyorum malesef tanıdık da yok..

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon

omer_34

80+ Silver
Otellerin telefon numarasıyla sorabilirsin de nereden bulacağını bilmiyorum

Amcana dayına babana sor muhakkak birinin vardır referansı
denerim hocam yaza doğru. telefon numarası mantıklı fikirniş denemeye değer

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Sezon açıldı şimdiden arayabilirsin
hocam Aksaray'da böyle bir şey mümkün mü? Yani şöyle söyleyeyim bundan önce bir iş tecrübem yok ve asgari ücret beklentim var. Yaşadığım ile göre en uygun meslek nedir? (yaş 16)

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
McDonald's olabilir.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
hocam Aksaray'da böyle bir şey mümkün mü? Yani şöyle söyleyeyim bundan önce bir iş tecrübem yok ve asgari ücret beklentim var. Yaşadığım ile göre en uygun meslek nedir? (yaş 16)
Biz de tecrübesiz başladık :D sıkıntı olmaz asgari ücret ve sigorta zorunlu zaten vermiyorlarsa çalışma restaurantlara,cafelere sor bulursun elbet

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Biz de tecrübesiz başladık :D sıkıntı olmaz asgari ücret ve sigorta zorunlu zaten vermiyorlarsa çalışma restaurantlara,cafelere sor bulursun elbet
O zaman şöyle yapayım hocam tam bir kesinleştireyim, tanıdık varsa en başta onlardan sonra diğer işletmelere sorayım.

sonra duruma göre burger king,mcdonalds gibi yerlerde çalışıırm.

Top Bottom