Neler Yeni

Hayatımda alacağım önemli bir karar hakkında danışmak istiyorum

TİTAN.

80+ Platinum
Hayatta özellikle başarısız olmam için seçili olaylar üstü üste bana geliyor çok daralıyorum daha fazla dert yanmak da istemiyorum kimseye yanımda olan bir sevgilim var onu da kendi bataklığımda tutmak istemiyorum şükrediyorum şükrettikçe kötüsü geliyor ne yapacağım kafayı yiyorum
Hocam sakin olun bu durumlar geçici metanetinizi koruyabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Hocam haberler çok iyi durmuyor.
Alıntıyı görüntüle

Muhasebenin çalışma saatleri esnek değil ama en azından netlik sunacak. Okul için artık zorlamalı mıyım bilmiyorum.
Eğer şirket içinde değilse esnektir, serbest muhasebeci veya mali müşavirin yanında olursan esnek olur. Bence okul işini zorlama direkt açığa geç

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
@TİTAN. @Furkan Karagülle @AbdullahAbDişindekiBoşluk
Her ne kadar muhasebe tartışsam da okul parası için belki birikim amaçlı iş bulurum diye iş bakıyordum.
Lc Waikiki de önce kısmı sonra full time çalışabileceğimi söylediler. Bu yüzden sağlık raporu almaya gittim.

Bu sefer de skolyoz olduğumu öğrendim. Bu yüzden herhangi bir işletmenin beni işe almayacağını söylediler. Yine de yarın evraklarla gidip şansımı deneyeceğim, moralim çok bozuk.

Skolyoz seni tanıdığım kadarıyla ilerlemiş durumda değil, basit egzersizlerle halledilebilir.

Top Bottom