Neler Yeni

iPhone 13 TR cihazimi iPhone 15 Yurtdışı

emrebey45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre4567

emrebey45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre4567
düz model yd almak yerine 14pro yd alırdım :D
Ben uzun süreli düşünüyorum alicaksam bı defa alıp 3 4 sene kafam rahat etsin istiyorum diğer türlü bana ugrastirici geliyo her sene değişmek falan hem para kaybı hem yorucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Kadir Çelik
Ben uzun süreli düşünüyorum alicaksam bı defa alıp 3 4 sene kafam rahat etsin istiyorum diğer türlü bana ugrastirici geliyo her sene değişmek falan hem para kaybı hem yorucu
orası öyle ama bugün yurtiçi 13 fiyatına 15pro yd alıyorsan bu her zaman cazip gözükür. uzun yıllar götürmesini istiyorsam dördüncü senesine girecek telefonu almazdım. ben teknoloji gelişiyorsa peşinden gitmeyi doğru buluyorum yoksa tabii ki bütçe meselesi tüm bunlar.

emrebey45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre4567
orası öyle ama bugün yurtiçi 13 fiyatına 15pro yd alıyorsan bu her zaman cazip gözükür. uzun yıllar götürmesini istiyorsam dördüncü senesine girecek telefonu almazdım. ben teknoloji gelişiyorsa peşinden gitmeyi doğru buluyorum yoksa tabii ki bütçe meselesi tüm bunla

orası öyle ama bugün yurtiçi 13 fiyatına 15pro yd alıyorsan bu her zaman cazip gözükür. uzun yıllar götürmesini istiyorsam dördüncü senesine girecek telefonu almazdım. ben teknoloji gelişiyorsa peşinden gitmeyi doğru buluyorum yoksa tabii ki bütçe meselesi tüm bunlar.
Her yıl yenilenme durumu kalkacakmi sence

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
890
İsim
Furkan Görür
4+4 kullanım sonrası 2+2 şeklinde uzatma mevcut. 2 aylık 300tlye falan uzatıyorlar geçen yıl 4 aylık vardı bu yıl 4 aylıkta çıktı sonra 2 aya düştü. Yani fixleniyor fakat yeni yöntemler çıkıyor. 3 yıldır kapanmadan 13 pro max kullanan arkadaş var.

Top Bottom