Neler Yeni

🔥İndirim 5.959 TL MSI PRO B650-P WIFI B650 AM5 DDR5 6400MHz M.2 Anakart

Mitnick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert B
Bu kart alınır mı acaba. Asrock b650 livemixer ile arasında kaldım

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
eyyüb

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
eyyüb
Livemixee Alıcam ama hiçbir yerde satılmıyor şu an bulamadım
En son ben aldım galiba 😂son stok tükendi dendi pro rs çok iyi livemixerden dağa iyi butceni zorluyorsa livemixer bekle veya farklı bir şey bak

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Fiyat yanlış galiba , sipariş geçirtmiyor zaten vatan , hata veriyor - sipariş geçebilen varsa da iptal olabilir hazırlıklı olsunlar

ALİOS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ali Osman GÖK
Livemixer al geç soğutması güzel.
Tomhawktan bile üstün soğutması.
Nedir hikmeti bu asrock livemixer in forumda sürekli bi bu anakarti öne çıkarma var. Şehir efsane midir? Şahsen aynı fiyat bandında ben önce MSI sonra Asus düşünürüm

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Mirhan Yalçın
Nedir hikmeti bu asrock livemixer in forumda sürekli bi bu anakarti öne çıkarma var. Şehir efsane midir? Şahsen aynı fiyat bandında ben önce MSI sonra Asus düşünürüm
Asrock en kaliteli anakart üreticilerinden zaten işleri bu ekran kartı da çıkartıyorlarda türkiyede çok yok (örneğin amd tarafındaki en fazla faz sayısına sahip anakart x670 taichi asrockun)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asrock en kaliteli anakart üreticilerinden zaten işleri bu ekran kartı da çıkartıyorlarda türkiyede çok yok
Ayrıca asun yan markasıydı

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Ahmet Melih Alemdar

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
eyyüb
Sıkıntı su ülkeye yeni yeni girdi fiyat olarak çok iyi tek eksiği wifi Bluetooth onun harici rog strix lerle yarışıyor test sonuçları çok iyi. piyasa girdi harika oldu rx serisi ekran kartı gelicekmis asrock Türkiye sordum uygun olursa tercih ederim 7900xtx serinin en sesiz modelleri onlarda birde taiciler efsane fiyat olarak fan boy değilim ama sevdiğim Marka tr gelmez diyordum.
1693582754902.png

Son düzenleme:

ALİOS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ali Osman GÖK
Bunların hepsi tamam ama sadece faz sayısı yeterli midir? Örneğin soğutucularim kalitesi, malzeme kalitesi ve driver desteği. Bu konularda markanın geri dönüşleri nasıl, param olsa yine mesafeliyim doğrusu. Bilemiyorum tabi @shaco27 @hardbroman

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
eyyüb
Asrock en kaliteli anakart üreticilerinden zaten işleri bu ekran kartı da çıkartıyorlarda türkiyede çok yok (örneğin amd tarafındaki en fazla faz sayısına sahip anakart x670 taichi asrockun)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca asun yan markasıydı
yaz sonuna doğru gelicek dendi sordum.

ByJante

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Burak Kiremitçi
Livemixer bebeğim ya 🧡💛

Top Bottom