Neler Yeni

Öneri Bağcılar'lılara Müjde TÜRKNET GİGAFİBER geliyorrr

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Anonim Ankh
hocam en son kirazlıdaydı yakında gelir
Hocam sen yetkili bir abiye benziyorsun, 15 Temmuz mahallesine ne zaman gelir? 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektrik kablolarını falan her şeyi yerin altına aldılar kaç kere kazdılar kapadılar, yollar kaldırımlar mahvoldu ama yine fiber döşenmedi ya

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Hocam sen yetkili bir abiye benziyorsun, 15 Temmuz mahallesine ne zaman gelir? 😀

Elektrik kablolarını falan her şeyi yerin altına aldılar kaç kere kazdılar kapadılar, yollar kaldırımlar mahvoldu ama yine fiber döşenmedi ya
esenlere mi hocam ?

esenlere mi hocam ?
ha bağcılar hocam tüm bağcılara gelcek bunun anlaşması yapıldı zaten ancak bağcılara esenler tarafından başladılar kablolar oraya baya yakındı yıl sonuna kadar bağcıları tamamlayacaklar diye biliyorum ben

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Anonim Ankh
esenlere mi hocam ?

ha bağcılar hocam tüm bağcılara gelcek bunun anlaşması yapıldı zaten ancak bağcılara esenler tarafından başladılar kablolar oraya baya yakındı yıl sonuna kadar bağcıları tamamlayacaklar diye biliyorum ben
Hadi inşallah, bekliyoruz bakalım. Bu dediğiniz TürkNet için geçerli di mi, TürkTelekom'un herhangi bir planı var mı acaba, bilginiz var mı?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Hadi inşallah, bekliyoruz bakalım. Bu dediğiniz TürkNet için geçerli di mi, TürkTelekom'un herhangi bir planı var mı acaba, bilginiz var mı?
türktelekomun fiberi şuan zaten tüm bağcılarda var ancak siz talep açarsanız eve fiber çekiyolar şuan sokağımda bulunan tek fiber bende :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir oaou
türktelekomun fiberi şuan zaten tüm bağcılarda var ancak siz talep açarsanız eve fiber çekiyolar şuan sokağımda bulunan tek fiber bende :D
gecen ay geçsem mi acaba diye türktelekom alt yapı sorguladım, bende bağcılardayım, 100 mbps desteklediği yazıyodu sorguda, emin misin fiber olduğuna? gerçi geçmekten vazgeçmiştim fiyatı görünce 🤣😂

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
gecen ay geçsem mi acaba diye türktelekom alt yapı sorguladım, bende bağcılardayım, 100 mbps desteklediği yazıyodu sorguda, emin misin fiber olduğuna? gerçi geçmekten vazgeçmiştim fiyatı görünce 🤣😂
Hocam altyapı olarwk fiber var zaten eve kadar fiber yok yalnızca kuyu içi fiber döşeli. Ben 5 aylık bir sürenin ardından planlama cizdirip işleri ilerlettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,419
Üyeler
149,024
Son üye
melihphp
Top Bottom