Neler Yeni

Yardım Gaming Gecesi'nden Gigabyte Aorus C450 alınır mı?

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Bence alınmaz alternatif isteme bakmaya üşendim :D

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ThE LoSt

80+ Gold
Kral aldım bile ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzer mi ona göre iptal edecem
Üzer mi diye bir durum yok güncel fan ve radyatör desteğine sahip bolca rgb aydınlatma dikey kart montajı vs tüm yenilikleri barındırıyor 2400 TL yi düşünürsek pek hata yapmış sayılmazsınız aksine farklı bir model tercih ettiğiniz için ilerde mutlu bile olabilirsin.

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Üzer mi diye bir durum yok güncel fan ve radyatör desteğine sahip bolca rgb aydınlatma dikey kart montajı vs tüm yenilikleri barındırıyor 2400 TL yi düşünürsek pek hata yapmış sayılmazsınız aksine farklı bir model tercih ettiğiniz için ilerde mutlu bile olabilirsin.
Bazıları kasayı yerden yere vuruyor. Bazıları ise övüyordu. Ayrıca hem forumlarda hem de youtube da vs. inceleme videosu yok diye aldıktan sonra bi ikileme düşmüştüm.

ThE LoSt

80+ Gold
Bazıları kasayı yerden yere vuruyor. Bazıları ise övüyordu. Ayrıca hem forumlarda hem de youtube da vs. inceleme videosu yok diye aldıktan sonra bi ikileme düşmüştüm.
Dediğim gibi kasa kişisel zevktir içinize sinmeseydi almazdınız 2400 fiyatı üzerinden değerlendirin şuan ki fiyatı üzerinden değil
240-280-360mm radyatör desteği dikey kart montajı, rgb aydınlatması, mesh yapısı vs güncelliği yakalıyor. Ama kafanız karışık ise iade edip daha sıradan bir kasa modeline geçiş yapın

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Dediğim gibi kasa kişisel zevktir içinize sinmeseydi almazdınız 2400 fiyatı üzerinden değerlendirin şuan ki fiyatı üzerinden değil
240-280-360mm radyatör desteği dikey kart montajı, rgb aydınlatması, mesh yapısı vs güncelliği yakalıyor. Ama kafanız karışık ise iade edip daha sıradan bir kasa modeline geçiş yapın
Şuan iade edemem kargoya vermişler. Kasa gelince memnun olmaz isem iade ederim. İncehesapın sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,973
Üyeler
154,161
Son üye
woxy4731
Top Bottom