Neler Yeni

Öneri 2000 TL Mekanik Klavye Önerisi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
Teşekkürler hocam, bir de bu switch fiyatları ne kadar acaba? Şimdi 1.5k'lık klavyeye gidip 1000 liralık switch alsam garip olur gibi, başta ona göre almak lazım eğer pahalıysa.
Atmıştım ya önceki yorumlarda zaten. 90 tanesi yeter. Bende 859 TL görünüyor ama yeni aliexpress hesabı açarsan ilk alışveriş indirim kupon vs verir.

Switch parasına değer.

ama bu 5 pin switch sen klavye alacağın zaman 5 pin mi yoksa 3 pin mi destekliyor ona bakmak lazım.

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,114
İsim
Mehmet Aslan
Hayırlı olsun hocam 🙏 Ne modu yapacaksınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet onlara özellikle bakacağım, bazen adı farklı oluyor sadece. Sizce Red ve Brown varsa hangisi benim anlattığım kullanım senaryosuna uygun olur?

Teşekkürler hocam, bir de bu switch fiyatları ne kadar acaba? Şimdi 1.5k'lık klavyeye gidip 1000 liralık switch alsam garip olur gibi, başta ona göre almak lazım eğer pahalıysa.

Hocam manyetik olsa iyi olur ya, bu sefer sağa sola oynar habire sinirimi bozar :D
switch fiyatı markasına göre değişir hocam. Manyetik bilek destekli klavye yok denecek kadar az ve kalitesiz oluyorlar. Manyetik olmaması çok dert edilecek bir şey değil şahsen , bende başta manyetik bilek desteği şart olsun diyordum ama o kadar da gerekli olmadığını farkettim normalde gayet iş görür :)

Hocam uzun süreli kullanımda bileği ağrıtabilir ya, ben düşük profile yani laptop klavyesine alıştım çünkü.

Daha sessiz ve basma hissi de varsa her türlü Brown derim ya.
masanı bilmiyorum tabi ama ben yıllardır a101 piranha klavye kullanıyorum yükseklik ayarıyla hiç bilek ağrısı yaşamadım senin için de sorun olmaz diye düşünüyorum :kekw:

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Atmıştım ya önceki yorumlarda zaten. 90 tanesi yeter. Bende 859 TL görünüyor ama yeni aliexpress hesabı açarsan ilk alışveriş indirim kupon vs verir.

Switch parasına değer.

ama bu 5 pin switch sen klavye alacağın zaman 5 pin mi yoksa 3 pin mi destekliyor ona bakmak lazım.
Aynen ona klavye alırken bakılır, sağlam switchse o para verilir gibi ya.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
Aynen ona klavye alırken bakılır, sağlam switchse o para verilir gibi ya.
Kendi sitesinde doğrudan bilgi yok ama resimde 5 pin desteklediği görünüyor Havitin. Üzerinde takılı gelen switchlere göre anlatılamayacak seviyede daha iyi attığım akko switch. Yani parasını sonuna kadar hakeder.

1719695064685.png

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
switch fiyatı markasına göre değişir hocam. Manyetik bilek destekli klavye yok denecek kadar az ve kalitesiz oluyorlar. Manyetik olmaması çok dert edilecek bir şey değil şahsen , bende başta manyetik bilek desteği şart olsun diyordum ama o kadar da gerekli olmadığını farkettim normalde gayet iş görür :)

masanı bilmiyorum tabi ama ben yıllardır a101 piranha klavye kullanıyorum yükseklik ayarıyla hiç bilek ağrısı yaşamadım senin için de sorun olmaz diye düşünüyorum :kekw:
Hocam ben bilmiyorum işte laptop klavyesi kullandım paso.

Kendi sitesinde doğrudan bilgi yok ama resimde 5 pin desteklediği görünüyor Havitin. Üzerinde takılı gelen switchlere göre anlatılamayacak seviyede daha iyi attığım akko switch. Yani parasını sonuna kadar hakeder.

Alıntıyı görüntüle
O zaman yükseltilmesi lazım.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
875
İsim
Muhammed emin efe
Hayırlı olsun hocam 🙏 Ne modu yapacaksınız?

Evet onlara özellikle bakacağım, bazen adı farklı oluyor sadece. Sizce Red ve Brown varsa hangisi benim anlattığım kullanım senaryosuna uygun olur?

Hocam manyetik olsa iyi olur ya, bu sefer sağa sola oynar habire sinirimi bozar :D
Geri tepki hissi olsun istiyor musun?

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
O zaman yükseltilmesi lazım.
💯 Havit alırsan kesinlikle değiştirmek gerekir. Değiştirinceye kadar idare etse de fark çok.

Yada halihazırda üzerinde kaliteli switch gelen bi model bulmak lazım ama ben tam boy senin bütçende kaliteli switch klavye göremedim yurtiçi yada yurtdışı.

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barkın Tezel
💯 Havit alırsan kesinlikle değiştirmek gerekir. Değiştirinceye kadar idare etse de fark çok.

Yada halihazırda üzerinde kaliteli switch gelen bi model bulmak lazım ama ben tam boy senin bütçende kaliteli switch klavye göremedim yurtiçi yada yurtdışı.
ajazz ak992 var kötümü bu bütçe için ajazzların switchleri havitten dahaiyi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Hasan
Kötü değil alınabilir demiştim zaten ama onun da switchleri çok kaliteli değil. Havitten iyi olduğu kesin ama fiyatı 2000 TL üstünde gördüğüm kadarıyla.

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Barkın Tezel
Kötü değil alınabilir demiştim zaten ama onun da switchleri çok kaliteli değil. Havitten iyi olduğu kesin ama fiyatı 2000 TL üstünde gördüğüm kadarıyla.
ajazzın switchleri havitten dahi iyi olm

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Geri tepki hissi olsun istiyor musun?
Hocam yani yazı yazmaya yardımcı oluyorsa evet, mekanik klavye kullanmadığım için bir şey diyemiyorum. FPS oynamıyorum, hızlı yazmak için mekanik klavye bakıyorum.

Hocam o zaman o Ajazz nasıl? Şimdi bir de switch'le uğraşamam çünkü, olduğu kadar.

Hocam tam boy değil.

Aynen onu merak ediyorum, kullananlar daha iyi bilir.

Hocam Amazon'dan alınca 2100'e fln geliyor sanırım.

Arkadaşlar bu arada ortaya bir bomba atıp kaçıyorum, sizce aşağıdaki membran klavye nasıl? Mekanik hisli sanırım bir de sağlam bir şeye benziyor.

Son düzenleme:
Top Bottom