Neler Yeni

Tyt biyoloji ve kimya için kaynak

Best

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
dostlar kafam biraz karışık hangi kaynakları seçeceğim hakkında. konu anlatımı ve soru bankası arasında gidip geliyorum biyoloji için soru bankası ve kimya için konu anlatımı daha iyi gibi geliyor. sizin bana önerileriniz nedir?(kaynakta önerirseniz tadından yenmez)

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ahmet Salih Göksu
dostlar kafam biraz karışık hangi kaynakları seçeceğim hakkında. konu anlatımı ve soru bankası arasında gidip geliyorum biyoloji için soru bankası ve kimya için konu anlatımı daha iyi gibi geliyor. sizin bana önerileriniz nedir?(kaynakta önerirseniz tadından yenmez)
kral biyoloji için biyotik kimya için palme veya aydın alabilirsin, ben sadece bunları çözdüm bu sene 6 1 kimya 5 1 biyoloji yaptım

Best

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhammed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kral biyoloji için biyotik kimya için palme veya aydın alabilirsin, ben sadece bunları çözdüm bu sene 6 1 kimya 5 1 biyoloji yaptım
soruları nasıldı acaba orta-zor mu?

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ahmet Salih Göksu
anladım konu anlatımı mı aldın yoksa soru bankası mı
palme konu anlatımıda oluyor soru bankasında zaten, aydının kalitesini aytsini çözdüğümden biliyorum konu anlatım yerine soru bankası alırsan onda da ufak ufak notlar var, biyotiğin soru bankasını aldım onda not vs yok sadece soru

• Beğen
Reaksiyonlar: Best

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
biyoloji için biyotik, kimya için orbital veya aydın

• Beğen
Reaksiyonlar: Best
Top Bottom