Neler Yeni

Önlisans kpss başvuran Ortaöğretim kpss başvurabilir mi? (Mezun değilim)

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Önlisans kpss başvurdum (mezun değilim) Ortaöğretim kpss ye başvurabilir ve atanabilir miyim?

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Enes Badıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önlisans bölümün nedir.
güvenlik ama daha 1.sınıfım ilk dönemden bile geçmedim sadece kaydım var önlisans olarak girmek istemiyorum atanmakta istemiyorum mümkünse başvurumu da iptal ederim önlisans başvurumu da iptal ederim

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
.
güvenlik ama daha 1.sınıfım ilk dönemden bile geçmedim sadece kaydım var önlisans olarak girmek istemiyorum atanmakta istemiyorum mümkünse başvurumu da iptal ederim önlisans başvurumu da iptal ederim
Şimdi şöyle, Güvenlik bölümünden alımlar oluyor ve avantajlı olursun ticaret bakanlığı 66 puanla almıştı geçen aylarda, ama eğer istemezsen başvurunu iptal edip ortaöğretime başvurabilirsin.

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Enes Badıllı
Şimdi şöyle, Güvenlik bölümünden alımlar oluyor ve avantajlı olursun ticaret bakanlığı 66 puanla almıştı geçen aylarda, ama eğer istemezsen başvurunu iptal edip ortaöğretime başvurabilirsin.
başvuru iptali nasıl oluyor ve başvuru iptal edersem kesin olarak girebilir miyim ve başvuru iptal etmeden girebilir miyim

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Enes Badıllı
O durumu ÖSYM yi arayarak sorsan daha iyi olur hocam, düz lise mezunu muydun.
ösym yi aradım telesekreter açıyor birine bağlanamadım özel anadolu lisesi mezunuyum

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
.
ösym yi aradım telesekreter açıyor birine bağlanamadım özel anadolu lisesi mezunuyum
liseden, destek personeli temizliğe başvurabilirsin, güvenliğe başvurabilirsin, önlisans bölümünden dolayı daha avantajlı olabilir ama sana kalmış tabii ki.

GamerZed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Enes Badıllı
liseden, destek personeli temizliğe başvurabilirsin, güvenliğe başvurabilirsin, önlisans bölümünden dolayı daha avantajlı olabilir ama sana kalmış tabii ki.
abi benim amacım sorum derdim ortaöğretim kpss ye girebiliyor olmak ve puanım işe yarıyor olması boşa girmişte olmamak istemeden bilmeden önlisans başvurusu yaptım diye ortaöğretime girebilir miyim giremez miyim diye soruyorum amacım önlisanstan ne atanmak ne o bölümü okumak ne yapmam lazım yardımcı olur musun rica etsem.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
.
abi benim amacım sorum derdim ortaöğretim kpss ye girebiliyor olmak ve puanım işe yarıyor olması boşa girmişte olmamak istemeden bilmeden önlisans başvurusu yaptım diye ortaöğretime girebilir miyim giremez miyim diye soruyorum amacım önlisanstan ne atanmak ne o bölümü okumak ne yapmam lazım yardımcı olur musun rica etsem.
444 6796 bu numarayı mı aradın

Top Bottom