Neler Yeni

lolde karakter seçim ekranından sonra hata veriyor

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes Koskos
arkadaslar yeni bir yöntem bulan var mı bende görev yöneticisinden kapamakta calısmıyor artık

Harrydubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
harry dubo
windows kullanan arkadaşlar için şöyle bir çözüm buldum. Oyun yükleme ekranı açılmadığı zaman win+tab tuşuna basarak pencereler arası geçiş yapabileceğiniz bir görünüme geçiyorsunuz. Burada tab tuşunu yada yön tuşlarını kullanarak açılmayan lol client sekmesinin üzerine gelin. Sekmenin kenarları beyaz bir çerçeve ile gözüküyor olacak. Enter tuşuna basın ve biraz bekleyin (bu sürede alt tab vs atmayın ve 5 10 saniye bekleyin). küçük pencerede lol client yanıt vermiyor hatası gelecek karşınıza. Çalışmayı durdur diyerek o pencereyi kapatın. Ardından yeniden lol istemcisinden tekrar bağlan butonuna tıklayın. Ben bu şekilde oyuna girebiliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammed yavuz
windows kullanan arkadaşlar için şöyle bir çözüm buldum. Oyun yükleme ekranı açılmadığı zaman win+tab tuşuna basarak pencereler arası geçiş yapabileceğiniz bir görünüme geçiyorsunuz. Burada tab tuşunu yada yön tuşlarını kullanarak açılmayan lol client sekmesinin üzerine gelin. Sekmenin kenarları beyaz bir çerçeve ile gözüküyor olacak. Enter tuşuna basın ve biraz bekleyin (bu sürede alt tab vs atmayın ve 5 10 saniye bekleyin). küçük pencerede lol client yanıt vermiyor hatası gelecek karşınıza. Çalışmayı durdur diyerek o pencereyi kapatın. Ardından yeniden lol istemcisinden tekrar bağlan butonuna tıklayın. Ben bu şekilde oyuna girebiliyorum.
Aynı mantık işte öyle yapmanada gerek yok aşağıda lole tıklayıncada programı kapat diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaslar yeni bir yöntem bulan var mı bende görev yöneticisinden kapamakta calısmıyor artık
Sürekli deniceksin olana kadar görev yöneticisinden kapat yeniden bağlan de 5 kere sonra girmediyse hala lolü olduğu gibi kapat sonra yine gir sürekli deniceksin kapatıp giricen bazen 2 de bazen 10.da giriyor

Trydes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağrı Yılmaz
lolde karakter seçim süresi bittikten sonra maça girmiyor görev yöneticisinden kontrol ettiğimde League of Legends (TM) Client yanıt vermiyor yazıyor oyun içinde yazılan yazıda şu şekilde ; [Sistem Bildirimi] Maçın yakında başlayacak. Lütfen biz oyunu hazırlarken bekle. Bu işlem birkaç dakikadan uzun sürmeyecek dün lole giriş yapmayı denediğimde kullanıcı adım ve şifrem doğru olmasına rağmen üzgünüz oturumunu açamadık yazıyordu bende çözümlerini bulamayınca riot ile ilgili her şeyi silip bir daha yükledim sorun çözülmedi bende sinirlenip pcyi sıfırladım bu seferde giriş bilgilerini doğrulayıp karakter seçiminde hata verdi ne yapmalıyım ?
sistem bilgilerim ;
ryzen 5 5600 rtx 3060ti
8+8 gb 3600 mhz ram
b450m k anakart
driverlerin hepsi güncel
kanka bulamadım ama şöyle bir şey oldu artık görev yöneticisinden lolü kapatım yeniden baglan dediğimde giriyor oyuna otomatik oldu ben bir şey yapmadım

Hocam banada bi yardımcı olur musun?
Yardımcı olursan çok sevinirim.
Sorunu kökünden çözümünü bulan varmı?
Beyler Geforce Experience'yi silin düzelir.

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes Koskos
kanka sen onu nasıl keşfettin daha denemedim denicemde onu silmek sıkıntıya sokmaz mı ya bizi nasıl güncellicez kartları

Kosi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Enes Koskos
arkadaslar experienceyi silmenize gerek yok galiba ben ayarlardan oyun içi yer paylaşımın kapattım ve sorun düzeldi gibi şu anlık 3-5 oyun oynadım bir sıkıntı yok gelen sarı yazıdan sonra biraz bekleyince giriyor direkt otomatik

Trydes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağrı Yılmaz
kanka sen onu nasıl keşfettin daha denemedim denicemde onu silmek sıkıntıya sokmaz mı ya bizi nasıl güncellicez kartları
Kanka zaten Experience'yi kurcalayınca bende hata verdi silince düzeldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,061
Üyeler
156,719
Son üye
adamaffetmez
Top Bottom