Neler Yeni

Maaşımı fazla yatırdılar geri vermesem ne olur?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,222
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Sen millete danışayım da doğru olanı yapayım diye açmamışsın ki konuyu üç kuruş parayı cebe indirmeye çalışıyorsun ve içini rahatlatmak için destek aramışsın lakin olmamış.

lamecss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kerem
ya indir cebe aga okumadım bile yazdığını indirrr iş neydi bu arada

Kato18

80+
Sen millete danışayım da doğru olanı yapayım diye açmamışsın ki konuyu üç kuruş parayı cebe indirmeye çalışıyorsun ve içini rahatlatmak için destek aramışsın lakin olmamış.
doğru olanı yapmak gibi bir amacım yok kanka, mahkemeyle uğraşmak istemiyorum. bana karşı dava açsa kazanabilirmi bunu sordum. herkes umrumda olmayan kendi boş fikirlerini söylemiş. destek arama peşinde değilim kendimi burada 3 -5 kişinin desteğiyle rahatlatacak da değilim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya indir cebe aga okumadım bile yazdığını indirrr iş neydi bu arada
kanka iş tekstil işi, cebe indiricem de birazını da geri atıcam

lamecss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Kerem
doğru olanı yapmak gibi bir amacım yok kanka, mahkemeyle uğraşmak istemiyorum. bana karşı dava açsa kazanabilirmi bunu sordum. herkes umrumda olmayan kendi boş fikirlerini söylemiş. destek arama peşinde değilim kendimi burada 3 -5 kişinin desteğiyle rahatlatacak da değilim.

birazını geri atarsan kalanınıda isticekler hiç atma engelle her yerden

Kato18

80+
birazını geri atarsan kalanınıda isticekler hiç atma engelle her yerden
kanka dicem maaşımı asgari ücrete tamamladım bu da üste kalan 2.700 geri atıcam. öyle yapınca mahkeme de açamazlar, çünkü diğer türlü maaş asgarinin altına gidiyor. başım ağrımaz keyfime bakarım.

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Ne yaparsan yap boş boş konu açmayın artık şu forumda. Atsam mı atmasam mı diye soruyor fikir verenlere saldırıyor. Lütfen beynini kullan.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,296
İsim
MehmedVII
merhaba 1 hafta bir işe girdim, sonra beğenmeyip çıktım. içeride 1 günlük param 683 tl kalmıştı. bunlar benden iban isteyip paranın sonuna 1 sıfır ekleyip öyle yatırmışlar. benden parayı geri istediler bende sizin hatanız benlik bir durum yok dedim. beni arayıp vermek zorundasın mahkemeye başvururuz gibisinden konuştular bende tamam yolluyorum işim var dedim kapadım. bunlara parayı geri yollamazsam mahkemeyle vesaire bir şey yapabilirler mi? uğraşmak istemiyorum ama bir yandan da bunlar işten çıkarken çok uğraştırdılar 1 hafta durup çıktım diye laf ettiler kendilerince ondan geri yollamak istemiyorum. çıkarken de bu patron e madem 1 hafta gelicektin neden uğraştırdın dedi bende işin ne uğraş dedim ondan biraz tartıştık iyi ayrılmadım yani. mahkemelik bir durum var mı? kendileri attılar çünkü parayı.
Azıcık insanlığın varsa iade edersin.

Yusuf74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf Özdilkural
merhaba 1 hafta bir işe girdim, sonra beğenmeyip çıktım. içeride 1 günlük param 683 tl kalmıştı. bunlar benden iban isteyip paranın sonuna 1 sıfır ekleyip öyle yatırmışlar. benden parayı geri istediler bende sizin hatanız benlik bir durum yok dedim. beni arayıp vermek zorundasın mahkemeye başvururuz gibisinden konuştular bende tamam yolluyorum işim var dedim kapadım. bunlara parayı geri yollamazsam mahkemeyle vesaire bir şey yapabilirler mi? uğraşmak istemiyorum ama bir yandan da bunlar işten çıkarken çok uğraştırdılar 1 hafta durup çıktım diye laf ettiler kendilerince ondan geri yollamak istemiyorum. çıkarken de bu patron e madem 1 hafta gelicektin neden uğraştırdın dedi bende işin ne uğraş dedim ondan biraz tartıştık iyi ayrılmadım yani. mahkemelik bir durum var mı? kendileri attılar çünkü parayı.
gönderme 6k icin 30klık olursun en fazla xD

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
İtiraz dilekçesi oluşturur paraya bloke konur. İtiraz onaylandıktan sonra para hesaptan alınır.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
muhammed samet
dayı boş yapma bak dalgan

Ne ukala birisin

Top Bottom