Neler Yeni

Kasa Toplamayı Düşünüyorum Ama...?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SouLL16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Taha DAĞLI
@SouLL16 galiba sataşacak insan arıyorsun evet ülkemiz iyi bir durumda değil bunu sende görüyorsun bende görüyorum o da görüyor ama gelip durup dururken bir insana böyle çıkışman doğru değil asıl senin yaptıgın hos değil he sen ama ülkenin durumunu görmezden geliyorsun sana bir şey diyemem sizden olan doğru sizden olmayan eğri oluyor malum partili oldugunuda her ortamda belirtmezsen sevinirim :)
Hay Böyle Ülkenin ben... :)
Şikayet edersende et Ban yemeye Razıyım Doğruyu konusmak sucsa en büyük sucluyum <3
Ülkemizin Durumu Kötü Bunu Biliyorum Ve Yalanlamıyorum Ama Ülkeme Küfür Ettirmem Kimsiniz Siz Dostum Bu Ülke Sizin Gibi * Sırf Ekonomi Yüzünden TÜRKİYE'ye Sövsün Diye Mücadele Etmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Arda Akel
Ülkemizin Durumu Kötü Bunu Biliyorum Ve Yalanlamıyorum Ama Ülkeme Küfür Ettirmem Kimsiniz Siz Dostum Bu Ülke Sizin Gibi K*nsızlar Sırf Ekonomi Yüzünden TÜRKİYE'ye Sövsün Diye Mücadele Etmedi
Ağzımı açtırtma kardeşim hadi. Hadi uzakta ağla haline. Hadi yavrum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hahshaashahsdhdsadahsdas :D hamınada mamınada
Ne diyor ulan bu SouLL veledi hala? Anlayabildin mi abi sen? Bende sadece osssruk sesi çıkıyor velet her konuştuğunda. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
Ülkemizin Durumu Kötü Bunu Biliyorum Ve Yalanlamıyorum Ama Ülkeme Küfür Ettirmem Kimsiniz Siz Dostum Bu Ülke Sizin Gibi * Sırf Ekonomi Yüzünden TÜRKİYE'ye Sövsün Diye Mücadele Etmedi
Kardesim Merak etme biz ülkemize tüm hizmetimizi ediyoruz Babam emekli polis olur kendisi dayım Asker olur diğeri Jandarma olur yani bence daha fazla konusma :)

Ağzımı açtırtma kardeşim hadi. Hadi uzakta ağla haline. Hadi yavrum.

Ne diyor ulan bu SouLL veledi hala? Anlayabildin mi abi sen? Bende sadece osssruk sesi çıkıyor velet her konuştuğunda. :D
haklısın sonuna kadar katılıyorum kral

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Luzy
yav kardeşim ne boş yaptın, bende ekonomiden menmun değilim değilim kardeşim, ben kopek gibi çalışıp istediğim şeyi alamıcaksam evet menmun değilim. sepete eklediğim ekran kartı nasıl oluyorda 1 hafta içerisinde 1.400tl zam alabiliyor yav , boyle olunca valla kimse kusura bakmasın @Deltanteiger sonunda kadar hakılısın.

SouLL16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Taha DAĞLI
yav kardeşim ne boş yaptın, bende ekonomiden menmun değilim değilim kardeşim, ben kopek gibi çalışıp istediğim şeyi alamıcaksam evet menmun değilim. sepete eklediğim ekran kartı nasıl oluyorda 1 hafta içerisinde 1.400tl zam alabiliyor yav , boyle olunca valla kimse kusura bakmasın @Deltanteiger sonunda kadar hakılısın.

Dostum ekonomiye iyi diyen mi var ülkene sövüyor yukarıda adam daha nasıl savunabilirsin :d neyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Arda Akel

Teşekkür ederim kardeşim. Haklı çıkmak için falan demedim yani benim de fikrim, olan şey bu yani.

Dostum ekonomiye iyi diyen mi var ülkene sövüyor yukarıda adam daha nasıl savunabilirsin :d neyse
Bak kardeşim. UZA. Uza'nın türkçesi ne? Konuşman bataklık gibi. Konuştukça batıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac

ben haklı değilmiyim .dd

kardesim su hesapta düsün benim ülkem severimde söverimde veya şöyle benim çocugum severimde döverimde hesabında düşün

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Bekir Küllac
ve ayrıca ben arkadasın sövdüğünü görmedim kardesim hay böyle ülkenin demiş yani gidipte ülkemizin birtaneleri kadınlarımıza SÜRTÜK der gibi bir tabir kullanmamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Luzy
Estafurullah hocam. Elbet sen de haklısın :D
kardesim su hesapta düsün benim ülkem severimde söverimde veya şöyle benim çocugum severimde döverimde hesabında düşün --- İYİYİDİ! :D
aga sen neden nvidia yerine amd ekran kartı seçimi yapıyon madem o kdr bütçen var ?, ve genel olarak ne yapıcaksın render flnmı yoksa fps oyunlarımı ?

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Eren
Ülke hakkında böyle konuşman hoş değil
Yalan mı her aldığından 1 tane kendine 3 tane ülkeye alıyorsun her şey vergisini ödüyorsun ulan öyle bi ülke olduk ki garsonun aldığı bahşişe göz diktik

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom