Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 E-YOOSO Z94 TAM BOY HOTSWAP MEKANİK KLAVYE 475 TL

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bir de şeyi biliyor musunuz, bazı klavyelerde tuşlar yukardan aşşa gittikçe altta kalıyorlar yani atıyorum W tuşu S tuşundan daha yüksek oluyor, daha ergonomik oluyormuş öyle olunca. Bunda da öyle mi?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,276
İsim
Kerem Çavuş
Bir de şeyi biliyor musunuz, bazı klavyelerde tuşlar yukardan aşşa gittikçe altta kalıyorlar yani atıyorum W tuşu S tuşundan daha yüksek oluyor, daha ergonomik oluyormuş öyle olunca. Bunda da öyle mi?
Dediğini anladım ama bilmiyorum

1720209977547.png

Valores

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Omer Ozturk
81 tuslu hıc yokmu yav fn tusu olan

ilkaycam.m

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
ilkay çam
genelde oem olarak gelir ucuz yollu chinese klavyelerde sorun yok yani

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Dediğini anladım ama bilmiyorum
Aga bir de son olarak mesela Rockstarda social club için home tuşunu kullanmak gerekiyor, bu klavyedeyse home tusu yok. Ama numpadinde 7 tusunun altında home yazıyo. Shift + 7 ye basınca arayüzü acabılıyoz mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bu klavyenın ıcınden nerdeyse dıger tum klavyelerde oldugu gıbı yedek 1-2 switch tuş vs. çıkmıyormuş. Bitek klavye ve kablo var...

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,276
İsim
Kerem Çavuş
Aga bir de son olarak mesela Rockstarda social club için home tuşunu kullanmak gerekiyor, bu klavyedeyse home tusu yok. Ama numpadinde 7 tusunun altında home yazıyo. Shift + 7 ye basınca arayüzü acabılıyoz mu

Bir de bu klavyenın ıcınden nerdeyse dıger tum klavyelerde oldugu gıbı yedek 1-2 switch tuş vs. çıkmıyormuş. Bitek klavye ve kablo var...
ne yapıcan yedek switchi :D al 70 li kkt kang white v3 switch klavye hotswap zaten 150tlye 70 tane yedek tuş yaparsın

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
ne yapıcan yedek switchi :D al 70 li kkt kang white v3 switch klavye hotswap zaten 150tlye 70 tane yedek tuş yaparsın
Zamanla bazı tuşlar ömrünü doldurmuyor mu hocam, bazıları sıkıntı çıkartabiliyor veya basmıyor vs. değiştirmek gerekebilir.

cruzershi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Eray Altınordu
Ajazz AK680 var %60a çok alışamadım bu alınır mı

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ajazz AK680 var %60a çok alışamadım bu alınır mı

Bu linkten al alcaksan. Buyuk klavye gıbı durduguna bakma 36.5 cm boyutu var. Her şeye yetıyor tuş sayısı ve oyle aman aman yer de kaplamıyor kucuk. Benım su ankı klavyem 46 cm mesela 10 cm daha buyuk. Icınden 2-3 tane yedek switch ve klavye tusu cıkartma aparatı olsa ben de alırdım belkı de nerden bulcam da aynı swıtcı takcam buna

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,276
İsim
Kerem Çavuş

Bu linkten al alcaksan. Buyuk klavye gıbı durduguna bakma 36.5 cm boyutu var. Her şeye yetıyor tuş sayısı ve oyle aman aman yer de kaplamıyor kucuk. Benım su ankı klavyem 46 cm mesela 10 cm daha buyuk. Icınden 2-3 tane yedek switch ve klavye tusu cıkartma aparatı olsa ben de alırdım belkı de nerden bulcam da aynı swıtcı takcam buna
aynı switch niye takıyorsun farklı daha iyisini tak switch fiyatları ucuz

switch linkini atabilirmisiniz
şu an link atamıyorum

leobog graywood
kkt kang white ucuza geliyor onları alabilirsiniz

Top Bottom